Pisteet
  Pisteet 
Morbid BasketPirVi
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
6Haanpää Hannu[card]G,F[x]2549422
4Partinen Antti[card]G[x]254-918
45Syrjänen Janne[card]F[x]2622212
8Vartiainen Sami[card]G[ ]42--46
9Haijanen Antti[card]F[x]-2-2-4
44Hirstiö Teppo[card]F,C[ ]22-2-4
0Hautamäki OlliG[ ]2---22
41Mikkola Toni[card]F[ ]1-2--2
23Talvitie Jukka[card]F[x]3-2--2
13Tuomi Olli[card]G,F[ ]------
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
3Tuominen Ville-Petteri[x]3-72615
34Salakari Jari[card]G,F[x]-232310
14Niemi Valtteri[x]3-1427
6Salmikuukka Jukka[ ]14-3-7
7Lähteenmäki Tero[x]341-16
99Mäntylä JuhoG[ ]1222-6
13Loukiala Antti[ ]1--325
22Kalli Arttu[ ]24---4
0Haukkamaa Toni[x]2-2--2
Pisteprofiili
  Pisteprofiili 
Morbid BasketPirVi
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
6Haanpää Hannu[card]G,F2231%462
4Partinen Antti[card]G1825%143
45Syrjänen Janne[card]F1217%331
8Vartiainen Sami[card]G68%111
9Haijanen Antti[card]F46%-2-
44Hirstiö Teppo[card]F,C46%-2-
0Hautamäki OlliG23%-1-
41Mikkola Toni[card]F23%-1-
23Talvitie Jukka[card]F23%-1-
13Tuomi Olli[card]G,F--%---
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
3Tuominen Ville-Petteri1524%142
34Salakari Jari[card]G,F1016%321
14Niemi Valtteri711%13-
6Salmikuukka Jukka711%32-
7Lähteenmäki Tero610%22-
99Mäntylä JuhoG610%22-
13Loukiala Antti58%-11
22Kalli Arttu46%-2-
0Haukkamaa Toni23%-1-
Pistetilastot
  Tilastot 
1P2P3P
JoukkueM/A1P%PpSMPPpSMPPpS
Morbid Basket9/1275 %13 %214258 %72129 %
PirVi12/1867 %19 %193861 %41219 %
Prosenttiosuus tehdyistä pisteistä
Prosenttiosuus tehdyistä koreista
Aloittajat vs VaihtopelaajatMääräPisteetPpSPpgFpgPituus
Morbid Basket
Aloittajat55881 %122186 cm
Vaihtopelaajat51419 %2.81.8186 cm
PirVi
Aloittajat54065 %82
Vaihtopelaajat42235 %5.51.2
Ennätykset
  Ennätykset ottelussa 
Morbid BasketPirVi
Pisteet22 pHaanpää Hannu [card]
15 pTuominen Ville-Petteri
Vapaaheitot4Haanpää Hannu [card]
3Salakari Jari [card]
Salmikuukka Jukka
2 pisteen korit6Haanpää Hannu [card]
4Tuominen Ville-Petteri
3 pisteen korit3Partinen Antti [card]
2Tuominen Ville-Petteri
Henkilökohtaiset virheet4Vartiainen Sami [card]
3Lähteenmäki Tero
Niemi Valtteri
Tuominen Ville-Petteri
  Pelissä rikotut ennätykset 
Sarja (Harjoitusottelut, 2006-2007)
Partinen Antti [card]
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 3 x 3P
  Pelissä rikotut joukkuekohtaiset ennätykset 
Morbid BasketPirVi
Pelaajakohtaiset ennätykset
Taso (Harjoitusottelut)
Partinen Antti [card]
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 3 x 3P
  Pelissä rikotut pelaajakohtaiset ennätykset 
Morbid BasketPirVi
Haanpää Hannu [card]
Taso, Harjoitusottelut, GP:4
  • Piste-ennätys
    uusi ennätys: 22 P, vanha ennätys: 20 P
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa
    uusi ennätys: 4 x 1P, vanha ennätys: 1 x 1P
  • Piste-ennätys 2 pisteen koreissa
    uusi ennätys: 6 x 2P, vanha ennätys: 5 x 2P
  • Suurin prosenttiosuus joukkueen pisteistä
    uusi ennätys: 31 % PpS, vanha ennätys: 28 % PpS
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa erää kohden
    uusi ennätys: 2 x 1P (Erä:1), vanha ennätys: 1 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 2 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 3 x 2P (Erä:3)

Partinen Antti [card]
Kaikki, GP:57
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 3 x 3P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 3P (Erä:4)
Kausi, 2006-2007, GP:21
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 9P (Erä:4)
Taso, Harjoitusottelut, GP:4
  • Piste-ennätys eräpisteissä
    uusi ennätys: 9P (Erä:4), vanha ennätys: 8P
  • Piste-ennätys 3 pisteen koreissa erää kohden
    uusi ennätys: 2 x 3P (Erä:4), vanha ennätys: 1 x 3P
Joukkue, Morbid Basket, GP:21
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 9P (Erä:4)
Seura, Morbid Basket, GP:21
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 9P (Erä:4)

Syrjänen Janne [card]
Kaikki, GP:80
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 3P (Erä:1)

Vartiainen Sami [card]
Taso, Harjoitusottelut, GP:5
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 1 x 3P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 3P (Erä:4)

Talvitie Jukka [card]
Taso, Harjoitusottelut, GP:4
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 2 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 2P (Erä:2)

Niemi Valtteri
Kaikki, GP:10
  • Piste-ennätys 2 pisteen koreissa
    uusi ennätys: 3 x 2P, vanha ennätys: 2 x 2P

Lähteenmäki Tero
Kaikki, GP:58
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 2 x 1P

Mäntylä Juho
Kaikki, GP:44
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 2 x 1P

Mukana vain ennätyskohdat joihin saatavilla vähintään 4 ottelun verran dataa.

Pistetilanne
  Pistetilanteen kehitys 
Morbid BasketPirVi
  Korierittely 
Otteluhistoria
   
ListaPistetilastotKalenteri
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue B
DVkoJoukkueFH1H21P2P3P
III44/19AMorbid Basket5927329138Tiedot
BPirkkalan Viri66392718184
III10/19AMorbid Basket85414415266Tiedot
BPirkkalan Viri803248161710
III48/18APirkkalan Viri83503310267Tiedot
BMorbid Basket81315062111
III5/18APirkkalan Viri85483742113Tiedot
BMorbid Basket57302701211
III44/17AMorbid Basket70294111197Tiedot
BPirkkalan Viri84414312276
III14/17APirkkalan Viri103465742715Tiedot
BMorbid Basket5424301167
III2/17AMorbid Basket70373341810Tiedot
BPirkkalan Viri7940395314
III7/16APirkkalan Viri8043373259Tiedot
BMorbid Basket5328251176
III47/15AMorbid Basket5938216167Tiedot
BPirkkalan Viri62352713203
III10/15AMorbid Basket6138235168Tiedot
BPirkkalan Viri81354615274
III49/14APirkkalan Viri7836426276Tiedot
BMorbid Basket7141305218
III42/14AMorbid Basket5626302158Tiedot
BPirkkalan Viri65382713232
II8/09AMorbid Basket79394012265Tiedot
BPirVi101277427258
II47/08APirVi119546514399Tiedot
BMorbid Basket6538275216
II9/08APirVi8141409248Tiedot
BMorbid Basket60293111203
II47/07AMorbid Basket75373810255Tiedot
BPirVi86424415229
II7/07AMorbid Basket6529368187Tiedot
BPirVi85493612295
II47/06APirVi1025141202610Tiedot
BMorbid Basket101543819298
Ha39/06AMorbid Basket7236369217Tiedot
BPirVi62323012194