*Ottelut
   
ListaPistetilastotKalenteri
Kausi: Sarja: Seura: Päivä: -
VkoJoukkueFH1H2Q1Q2Q3Q4
10/20ABC Sisula 07.03.20 15:30 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
10/20AHBC Emeritusla 07.03.20 16:00 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BVaasan Salama
10/20ALieto-Korissu 08.03.20 11:45 Lietohalli, LietoTiedot
BKorihait 2
10/20AMorbid University Tiedot
BAhjola
10/20ARaholato 05.03.20 20:25 Tesoman palloiluhalli, TampereTiedot
BYMCA Tampere Koriorit
10/20APälkäneen Luja-Lukkola 07.03.20 16:30 Kostia Areena, PälkäneTiedot
BMorbid Basket
10/20AOpetuslapsetla 07.03.20 16:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BPirkkalan Viri
10/20ANokianvirta Warriorsma 02.03.20 20:45 Nokian lukio, NokiaTiedot
BYMCA Tampere Koriorit
10/20ANakkelijatke 04.03.20 20:30 Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta, HämeenkyröTiedot
BHaka-Basket
10/20ARahkuke 04.03.20 20:45 Tesoman palloiluhalli, TampereTiedot
BYPa
10/20AMorbid All-Starsla 07.03.20 17:30 Pohjois-Hervannan koulu, TampereTiedot
BKoritehdas
10/20ALost Boyssu 08.03.20 14:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BBC Sisu II
10/20AOpetuslapset IIsu 08.03.20 16:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BVehmaisten Urheilijat
11/20ANaantalin Koripalloilijatla 14.03.20 15:30 Maijamäen liikuntahalli, NaantaliTiedot
BLieto-Koris
11/20AHBC Emeritusla 14.03.20 16:30 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BBC Sisu
11/20ASalon Toveritla 14.03.20 18:15 Urheilutalo, SaloTiedot
BBC Lapua
11/20AHBC Currentusla 14.03.20 18:30 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BKorihait 2
11/20AMorbid Basketma 09.03.20 20:15 Hervannan Ammattikoulu, TampereTiedot
BMorbid University
11/20APirkkalan Virima 09.03.20 20:15 Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo), PirkkalaTiedot
BPälkäneen Luja-Lukko
11/20AAhjolape 13.03.20 18:20 Saukkola, TampereTiedot
BRahola
11/20AYMCA Tampere Korioritsu 15.03.20 16:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BRoosters
11/20ABC Sisu II Tiedot
BNokianvirta Warriors
11/20AKoritehdasma 09.03.20 20:15 Pohjois-Hervannan koulu, TampereTiedot
BNakkelijat
11/20AVehmaisten Urheilijatti 10.03.20 20:15 Vehmaisten koulu, TampereTiedot
BRahku
11/20AYPasu 15.03.20 12:00 Urheilutalo, YlöjärviTiedot
BMorbid All-Stars
11/20AHaka-Basketsu 15.03.20 15:30 Liikuntahalli, ValkeakoskiTiedot
BLost Boys
11/20AYMCA Tampere Korioritsu 15.03.20 18:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BOpetuslapset II
12/20ABC Sisuto 19.03.20 19:45 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BHBC Currentus
12/20ABC Lapuala 21.03.20 13:00 Lapuan urheilutalo, LapuaTiedot
BHBC Emeritus
12/20AMorbid University Tiedot
BPirkkalan Viri
12/20ARaholato 19.03.20 20:25 Tesoman palloiluhalli, TampereTiedot
BMorbid Basket
12/20ARoosterspe 20.03.20 19:45 Nokian lukio, NokiaTiedot
BAhjola
12/20APälkäneen Luja-Lukkola 21.03.20 16:30 Kostia Areena, PälkäneTiedot
BOpetuslapset
12/20ANokianvirta Warriorsma 16.03.20 20:45 Nokian lukio, NokiaTiedot
BHaka-Basket
12/20AVehmaisten Urheilijatti 17.03.20 20:15 Vehmaisten koulu, TampereTiedot
BYPa
12/20ANakkelijatke 18.03.20 20:30 Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta, HämeenkyröTiedot
BMorbid All-Stars
12/20ARahkuke 18.03.20 20:45 Tesoman palloiluhalli, TampereTiedot
BYMCA Tampere Koriorit
12/20ALost Boyssu 22.03.20 14:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BKoritehdas
12/20AOpetuslapset IIsu 22.03.20 16:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BBC Sisu II
13/20AKorihait 2ti 24.03.20 20:30 Uusikaupunki Areena, UusikaupunkiTiedot
BBC Sisu
13/20ALieto-Korisla 28.03.20 14:30 Lietohalli, LietoTiedot
BBC Lapua
13/20ANaantalin Koripalloilijatla 28.03.20 15:30 Maijamäen liikuntahalli, NaantaliTiedot
BVaasan Salama
13/20AHBC Currentusla 28.03.20 15:30 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BSalon Toverit
13/20AMorbid Basketma 23.03.20 20:15 Hervannan Ammattikoulu, TampereTiedot
BRoosters
13/20APirkkalan Virima 23.03.20 20:15 Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo), PirkkalaTiedot
BRahola
13/20AAhjolape 27.03.20 18:20 Saukkola, TampereTiedot
BYMCA Tampere Koriorit
13/20AOpetuslapsetla 28.03.20 16:30 Namikan Kisahalli, TampereTiedot
BMorbid University
13/20ABC Sisu II Tiedot
BRahku
13/20AKoritehdasma 23.03.20 20:15 Pohjois-Hervannan koulu, TampereTiedot
BNokianvirta Warriors
13/20AHaka-Basketti 24.03.20 20:15 Liikuntahalli, ValkeakoskiTiedot
BOpetuslapset II
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 4 5 6 7 Seuraava > Loppuun >>Sivu 6 / 7