*Ottelut
   
ListaPistetilastotKalenteri
Kausi: Sarja: Seura: Päivä: -
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue B
VkoJoukkueFH1H2Q1Q2Q3Q4
48/AHBC Emeritusma 30.11.99 Tiedot
BBC Lapua
41/19ABC Lapua86Tiedot
BBC Sisu95
41/19AVaasan Salamala 12.10.19 15:00 Variskan ylä-aste, VaasaTiedot
BKorihait 2
41/19AHBC Emeritus76Tiedot
BNaantalin Koripalloilijat111
41/19ASalon Toverit74Tiedot
BLieto-Koris59
42/19ANaantalin Koripalloilijat80Tiedot
BHBC Currentus65
42/19ABC Sisu84Tiedot
BVaasan Salama77
42/19ALieto-Koris109Tiedot
BHBC Emeritus73
42/19AKorihait 283Tiedot
BSalon Toverit61
43/19ANaantalin Koripalloilijat89Tiedot
BSalon Toverit80
43/19ALieto-Koris68Tiedot
BVaasan Salama66
43/19AKorihait 2111Tiedot
BBC Lapua63
43/19AHBC Currentus75Tiedot
BHBC Emeritus63
44/19ABC Lapua75Tiedot
BHBC Currentus71
44/19AVaasan Salama95Tiedot
BBC Lapua61
45/19AKorihait 2105Tiedot
BLieto-Koris84
45/19AVaasan Salamala 09.11.19 15:00 Variskan ylä-aste, VaasaTiedot
BHBC Emeritus
45/19ANaantalin Koripalloilijat75Tiedot
BBC Sisu82
46/19AHBC Emeritusla 16.11.19 16:00 Ilpoisten palloiluhalli, TurkuTiedot
BSalon Toverit
46/19ABC Lapuala 16.11.19 15:00 Lapuan urheilutalo, LapuaTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
46/19AHBC Currentusla 16.11.19 14:00 Ilpoisten palloiluhalli, TurkuTiedot
BVaasan Salama
46/19ALieto-Korisla 16.11.19 12:00 Lietohalli, LietoTiedot
BBC Sisu
47/19ALieto-Korisma 18.11.19 20:20 Lietohalli, LietoTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
47/19AKorihait 2ti 19.11.19 20:30 Uusikaupunki Areena, UusikaupunkiTiedot
BHBC Currentus
47/19ABC Lapuala 23.11.19 13:00 Lapuan urheilutalo, LapuaTiedot
BSalon Toverit
47/19ABC Sisula 23.11.19 15:30 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BHBC Emeritus
48/19ASalon Toveritsu 01.12.19 14:45 Salon lukio, SaloTiedot
BVaasan Salama
48/19AHBC Currentusla 30.11.19 15:00 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BBC Sisu
48/19AKorihait 2ti 26.11.19 20:30 Uusikaupunki Areena, UusikaupunkiTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
49/19ABC Sisuto 05.12.19 19:45 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BKorihait 2
49/19AVaasan Salamala 07.12.19 13:00 Variskan ylä-aste, VaasaTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
49/19ABC Lapuala 07.12.19 15:00 Lapuan urheilutalo, LapuaTiedot
BLieto-Koris
49/19ASalon Toveritla 07.12.19 18:15 Urheilutalo, SaloTiedot
BHBC Currentus
50/19ASalon Toveritla 14.12.19 14:15 Salon lukio, SaloTiedot
BBC Sisu
50/19AHBC Emeritusla 14.12.19 15:00 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BKorihait 2
50/19AHBC Currentusla 14.12.19 17:00 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BLieto-Koris
2/20AHBC Currentusla 11.01.20 16:00 Peltolan ammatti-instituutti, TurkuTiedot
BBC Lapua
3/20AKorihait 2la 18.01.20 14:30 Uusikaupunki Areena, UusikaupunkiTiedot
BVaasan Salama
3/20ALieto-Korisla 18.01.20 15:00 Lietohalli, LietoTiedot
BSalon Toverit
3/20ABC Sisula 18.01.20 15:30 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BBC Lapua
3/20ANaantalin Koripalloilijatla 18.01.20 15:30 Maijamäen liikuntahalli, NaantaliTiedot
BHBC Emeritus
4/20ASalon Toveritla 25.01.20 19:00 Urheilutalo, SaloTiedot
BNaantalin Koripalloilijat
4/20AHBC Emeritusla 25.01.20 15:30 Nunnavuoren palloiluhalli, TurkuTiedot
BHBC Currentus
4/20AVaasan Salamala 25.01.20 15:00 Variskan ylä-aste, VaasaTiedot
BLieto-Koris
4/20ABC Lapuala 25.01.20 15:00 Lapuan urheilutalo, LapuaTiedot
BKorihait 2
5/20ABC Sisula 01.02.20 15:30 WinNovan liikuntasali, PoriTiedot
BLieto-Koris
5/20ANaantalin Koripalloilijatla 01.02.20 15:30 Maijamäen liikuntahalli, NaantaliTiedot
BBC Lapua
5/20AVaasan Salamala 01.02.20 15:00 Variskan ylä-aste, VaasaTiedot
BHBC Currentus
5/20ASalon Toveritla 01.02.20 14:15 Urheilutalo, SaloTiedot
BHBC Emeritus
6/20ASalon Toveritla 08.02.20 14:15 Urheilutalo, SaloTiedot
BKorihait 2
<< Alkuun < Edellinen 1 2 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 2