*Ottelut
   
ListaPistetilastotKalenteri
Kausi: Sarja: Seura: Päivä: -
Vko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai  
19/39
23.09.19
24.09.19
25.09.19
26.09.19
27.09.19
28.09.19
Linkomiehet 45Viritys 73
Tiedot
UK-K 54Universtas 62
Tiedot
Aikalisä 53KOPS 49
Tiedot
LaKo 32Jäähdyttelijät 94
Tiedot
Pulterit 40Pakkostiili 62
Tiedot
PYRPA 76Kori-Hukat 29
Tiedot
Spartans 60Banzai! Morbid 57
Tiedot
29.09.19
 
19/40
30.09.19
01.10.19
02.10.19
03.10.19
04.10.19
05.10.19
Pulterit 95LaKo 28
Tiedot
Linkomiehet 51KOPS 65
Tiedot
Universtas 70Kori-Hukat 35
Tiedot
Viritys 60Jäähdyttelijät 52
Tiedot
Banzai! Morbid 59Pakkostiili 65
Tiedot
UK-K 34Mahti 54
Tiedot
Spartans 69Aikalisä 54
Tiedot
06.10.19
 
19/41
07.10.19
BC Sisu IIHaka-Basket19:40Pori / WinNovan liikuntasali
Tiedot
Rahku 78Nakkelijat 65
Tiedot
08.10.19
Vehmaisten Urheilijat 44Morbid All-Stars 57
Tiedot
09.10.19
Rahola 74Pälkäneen Luja-Lukko 80
Tiedot
10.10.19
11.10.19
Ahjola 70Morbid Basket 75
Tiedot
Roosters 84Opetuslapset 77
Tiedot
12.10.19
BC Lapua 86BC Sisu 95
Tiedot
Vaasan SalamaKorihait 215:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Tiedot
HBC Emeritus 76Naantalin Koripalloilijat 111
Tiedot
Salon Toverit 74Lieto-Koris 59
Tiedot
13.10.19
YPa 78Nokianvirta Warriors 99
Tiedot
YMCA Tampere Koriorit 97Pirkkalan Viri 120
Tiedot
Opetuslapset II 49Lost Boys 71
Tiedot
YMCA Tampere Koriorit 53Koritehdas 94
Tiedot
 
19/42
14.10.19
Nokianvirta WarriorsOpetuslapset II20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
15.10.19
Korihait 2Salon Toverit20:30Uusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Tiedot
16.10.19
KoritehdasBC Sisu II18:45Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
NakkelijatVehmaisten Urheilijat20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
17.10.19
18.10.19
19.10.19
UK-KPulterit10:20Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
UniverstasAikalisä11:25Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
ViritysLaKo12:30Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
Kori-HukatJäähdyttelijät13:35Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
Lieto-KorisHBC Emeritus14:30Lieto / Lietohalli
Tiedot
Banzai! MorbidMahti14:40Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
BC SisuVaasan Salama15:30Pori / WinNovan liikuntasali
Tiedot
Naantalin KoripalloilijatHBC Currentus15:30Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Tiedot
LinkomiehetPYRPA15:45Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
PakkostiiliKOPS16:50Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
Morbid All-StarsYMCA Tampere Koriorit17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
20.10.19
Haka-BasketYPa13:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
Lost BoysRahku14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/43
21.10.19
22.10.19
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
HBC CurrentusHBC Emeritus14:00Turku / Ilpoisten palloiluhalli
Tiedot
Korihait 2BC Lapua14:30Uusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Tiedot
Lieto-KorisVaasan Salama14:30Lieto / Lietohalli
Tiedot
Naantalin KoripalloilijatSalon Toverit15:30Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Tiedot
27.10.19
 
/48
27.11.00
HBC EmeritusBC Lapua
Tiedot
28.11.00
29.11.00
30.11.00
01.12.00
02.12.00
03.12.00
 
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 4 5 6 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 6