*Games
   
ListPoint StatsCalendar
Season: Series: Club: Date: -
Week Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday  
21/10
08.03.21
09.03.21
10.03.21
11.03.21
BC SisuPirkkalan Viri20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
12.03.21
Morbid UniversityMorbid Basket18:45Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
NaKoLieto-Koris19:45Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
13.03.21
BC LapuaTurun NMKY12:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
YMCA Tampere KorioritTuTo-Basket12:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
HBC EmeritusKorihait 213:30Turku / Ilpoisten palloiluhalli
Details
HBC CurrentusSalon Toverit15:30Turku / Ilpoisten palloiluhalli
Details
Vaasan SalamaTurun NMKY16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
OpetuslapsetAhjola17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
14.03.21
 
21/11
15.03.21
Morbid BasketBC Sisu20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
RaholaOpetuslapset20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
16.03.21
Vehmaisten UrheilijatHaka-Basket20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
17.03.21
TuTo-BasketHBC Currentus19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
18.03.21
Pirkkalan ViriPälkäneen Luja-Lukko20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
RahkuKoritehdas20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
19.03.21
20.03.21
Turun NMKYVaasan Salama12:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Salon ToveritHBC Emeritus14:00Salo / Urheilutalo
Details
21.03.21
Pälkäneen Luja-LukkoLost Boys13:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
YMCA Tampere KorioritYPa14:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
AhjolaMorbid University14:30Tampere / Saukkola
Details
Opetuslapset IINokianvirta Warriors16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2NaKoUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
Lieto-KorisBC Lapua
Details
21/12
22.03.21
Morbid BasketOpetuslapset20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
KoritehdasVehmaisten Urheilijat20:15
Details
Nokianvirta WarriorsPälkäneen Luja-Lukko20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
23.03.21
RoostersBC Sisu20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
24.03.21
TuTo-BasketNaKo19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
25.03.21
Pirkkalan ViriMorbid University20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
26.03.21
27.03.21
Salon ToveritBC Lapua14:00Salo / Urheilutalo
Details
YMCA Tampere KorioritHBC Emeritus15:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
28.03.21
Haka-BasketYMCA Tampere Koriorit12:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
YPaOpetuslapset II12:30Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
AhjolaRahola14:30Tampere / Saukkola
Details
Lost BoysRahku14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2Vaasan SalamaUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
21/13
29.03.21
Morbid UniversityRahola20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
30.03.21
Pälkäneen Luja-LukkoMorbid Basket19:45Pälkäne / Kostia Areena
Details
RoostersPirkkalan Viri20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
31.03.21
01.04.21
BC SisuAhjola20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
02.04.21
03.04.21
HBC EmeritusTuTo-Basket10:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
HBC CurrentusYMCA Tampere Koriorit12:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
NaKoSalon Toverit13:00Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
BC LapuaKorihait 214:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
Vaasan SalamaLieto-Koris16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
04.04.21
 
21/15
12.04.21
RahkuNokianvirta Warriors20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
13.04.21
Vehmaisten UrheilijatLost Boys20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
14.04.21
15.04.21
16.04.21
17.04.21
Pälkäneen Luja-LukkoOpetuslapset II14:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
18.04.21
YMCA Tampere KorioritKoritehdas16:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YPaHaka-Basket17:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
 
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 4 5 6 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 6