Opetuslapset II
Club
Tampereen NMKY
City
Tampere
Region
Western region
Home page
www.tanmky.fi

Series
Team History
  Team Map 
SeasonVIV
2019-2020Opetuslapset II
2018-2019Opetuslapset II
2017-2018Opetuslapset II
2016-2017Opetuslapset II
Game History
   
ListPoint StatsCalendar
Sort: NormalDifferenceTeam ATeam BOpetuslapset IIOthers
DWeekTeamFH1H2Q1Q2Q3Q41P2P3P
IV42/19ANokianvirta Warriors81Details
BOpetuslapset II58
IV41/19AOpetuslapset II49252416912127154Details
BLost Boys7133381518162210179
IV13/19AOpetuslapset II773245191322237238Details
BMorbid All-Stars744628262015137209
IV12/19AHaka-Basket7630461614202613217Details
BOpetuslapset II5926331214122121211
IV11/19AOpetuslapset II74Details
BERP Basket Club56
IV10/19AViiVi42Details
BOpetuslapset II73
IV7/19AOpetuslapset II542331914131813135Details
BVehmaisten Urheilijat723537181715223247
IV5/19ARahku72Details
BOpetuslapset II43
IV4/19AOpetuslapset II572829171118118147Details
BTampereen NMKY II8542432121241992310
IV3/19AYPa88Details
BOpetuslapset II51
IV2/19AOpetuslapset II32Details
BBC Sisu II44
IV50/18AOpetuslapset II512526421151110163Details
BKoritehdas854738242319193354
IV49/18AKoriorit89Details
BOpetuslapset II61
IV47/18AMorbid All-Stars854342222118247306Details
BOpetuslapset II673928192019910187
IV47/18ANakkelijat43182512612134153Details
BOpetuslapset II341618511513684
IV45/18AOpetuslapset II69383121171714121211Details
BHaka-Basket6333301518201013138
IV44/18AERP Basket Club77Details
BOpetuslapset II52
IV42/18AOpetuslapset II75Details
BViiVi45
IV41/18AVehmaisten Urheilijat6631351417221310224Details
BOpetuslapset II492722141311115192
IV40/18AOpetuslapset II60184271122208204Details
BPälkäneen Luja-Lukko824537271818199239
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 3
Upcoming
   
Week Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday  
19/43
21.10.19
22.10.19
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
27.10.19
YPaOpetuslapset II12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
 
19/44
28.10.19
29.10.19
30.10.19
31.10.19
01.11.19
02.11.19
03.11.19
Opetuslapset IIRahku16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
19/46
11.11.19
12.11.19
Vehmaisten UrheilijatOpetuslapset II20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
13.11.19
14.11.19
15.11.19
16.11.19
17.11.19
 
19/47
18.11.19
19.11.19
20.11.19
21.11.19
22.11.19
23.11.19
24.11.19
Opetuslapset IIYMCA Tampere Koriorit16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
19/48
25.11.19
BC Sisu IIOpetuslapset II19:40Pori / WinNovan liikuntasali
Details
26.11.19
27.11.19
28.11.19
29.11.19
30.11.19
01.12.19
 
19/49
02.12.19
03.12.19
04.12.19
05.12.19
06.12.19
07.12.19
08.12.19
Opetuslapset IIHaka-Basket16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
19/50
09.12.19
KoritehdasOpetuslapset II20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
10.12.19
11.12.19
12.12.19
13.12.19
14.12.19
15.12.19
 
20/2
06.01.20
07.01.20
08.01.20
09.01.20
10.01.20
11.01.20
12.01.20
Opetuslapset IIMorbid All-Stars16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/3
13.01.20
14.01.20
15.01.20
NakkelijatOpetuslapset II20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Details
16.01.20
17.01.20
18.01.20
19.01.20
 
20/4
20.01.20
21.01.20
22.01.20
23.01.20
24.01.20
25.01.20
26.01.20
Lost BoysOpetuslapset II14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/6
03.02.20
04.02.20
05.02.20
06.02.20
07.02.20
08.02.20
09.02.20
Opetuslapset IINokianvirta Warriors16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/7
10.02.20
11.02.20
12.02.20
13.02.20
14.02.20
15.02.20
16.02.20
Opetuslapset IIYPa16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/8
17.02.20
18.02.20
19.02.20
RahkuOpetuslapset II20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
20.02.20
21.02.20
22.02.20
23.02.20
 
20/10
02.03.20
03.03.20
04.03.20
05.03.20
06.03.20
07.03.20
08.03.20
Opetuslapset IIVehmaisten Urheilijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/11
09.03.20
10.03.20
11.03.20
12.03.20
13.03.20
14.03.20
15.03.20
YMCA Tampere KorioritOpetuslapset II18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/12
16.03.20
17.03.20
18.03.20
19.03.20
20.03.20
21.03.20
22.03.20
Opetuslapset IIBC Sisu II16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/13
23.03.20
24.03.20
Haka-BasketOpetuslapset II20:15Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
25.03.20
26.03.20
27.03.20
28.03.20
29.03.20
 
20/14
30.03.20
31.03.20
01.04.20
02.04.20
03.04.20
04.04.20
05.04.20
Opetuslapset IIKoritehdas16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/16
13.04.20
14.04.20
15.04.20
16.04.20
17.04.20
18.04.20
Morbid All-StarsOpetuslapset II17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
19.04.20
 
20/17
20.04.20
21.04.20
22.04.20
23.04.20
24.04.20
25.04.20
26.04.20
Opetuslapset IINakkelijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Extra Stats
  Score splits 
AllHomeAway
Point diff at halfWLWLWL
< -20 p00
< -10 p00
< -5 p00
< -2 p00
= 0 p00
> 2 p00
> 5 p00
> 10 p00
> 20 p00
  Inserted records 
Players
  Players 
AveragesHighs
#PlayerPosHGGsPpg1P2P3PFpgQ1Q2Q3Q4OTP1P2P3P
119 [card]Appelström MikkoF193947,20,72,40,62,12,91,72,00,7-13352
28 [card]Bergman RistoG,F1851-4,0-2,0--4,0----4-2-
318 [card]Filppu MikaG1808210,51,21,62,02,03,62,41,92,6-18534
44 [card]Heikkilä JanneG1771865,70,61,60,61,71,21,80,91,7-11353
534 [card]Ikonen Onni1-3,0--1,0--3,0---3--1
633 [card]Jankama JuusoC1928416,53,06,00,52,02,24,64,55,1-288103
72 [card]Jussila Tero1-5,02,0-1,0--5,0---52-1
810 [card]Mettänen OlliG2-13,53,03,01,51,5-4,03,56,0-16432
920 [card]Mäkinen Jarno18717811,91,52,31,93,03,43,42,92,2-30494
107 [card]Nummi ToniF197639,72,31,71,31,23,31,51,83,0-17534
1150 [card]Pajula KimmoC1-7,01,03,0-2,02,03,02,0--713-
1240 [card]Penttilä ErkkoF1861-11,02,03,01,0-2,0-7,02,0-11231
136 [card]Rintala JussiF1861-22,02,07,02,03,08,05,04,05,0-22272
1431 [card]Salonen AnttiG819,01,22,41,01,61,42,02,82,9-19364
9,71,42,51,12,02,42,62,32,4-308104