Tampereen NMKY
Lyhenne
TaNMKY
Kaupunki
Tampere
Alue
Läntinen alue

Perustettu
1889
Kotisivu
www.tanmky.fi
Seuran tyyppi
Koripallon erikoisseura
Joukkueet
  Joukkuekartta 
KausiVIVIIIIII
2019-2020Lost BoysOpetuslapset IIYMCA Tampere KorioritOpetuslapsetYMCA Tampere Koriorit
2018-2019Opetuslapset IITampereen NMKY IIOpetuslapsetYMCA Tampere
2017-2018Opetuslapset IITampereen NMKY 2OpetuslapsetYMCA TampereYMCA Tampere
2016-2017KoukkupolvetOpetuslapset IITampereen NMKY IIOpetuslapsetTampereen NMKY
2015-2016KoukkupolvetTampereen NMKY IIOpetuslapsetTampereen NMKY
2014-2015KoukkupolvetTampereen NMKY IITampereen NMKY
2013-2014KoukkupolvetTampereen NMKY IITampereen NMKY
2012-2013KoukkupolvetTampereen NMKY 2Tampereen NMKY
2011-2012KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY II
2010-2011KoukkupolvetTaNMKY IIITaNMKY IITaNMKY I
2009-2010KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY I
2008-2009KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2007-2008KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2006-2007KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2005-2006KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2004-2005KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2003-2004KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
2002-2003KoukkupolvetOpetuslapsetTaNMKY IITaNMKY
2001-2002KoukkupolvetOpetuslapsetTaNMKY IITaNMKY
2000-2001KoukkupolvetOpetuslapsetTaNMKY IITaNMKY
1999-2000KoukkupolvetOpetuslapsetTaNMKY IITaNMKY I
1998-1999KoukkupolvetTaNMKY IITaNMKY
1996-1997TaNMKY III
Ottelut
   
ListaPistetilastotKalenteri
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue BMuut
DVkoJoukkueFH1H2Q1Q2Q3Q41P2P3P
IV42/19ANokianvirta Warriors81Tiedot
BOpetuslapset II58
IV42/19AMorbid All-Stars58Tiedot
BYMCA Tampere Koriorit62
IV42/19ALost Boys7850282525111732111Tiedot
BRahku5116357911244165
III41/19ARoosters84Tiedot
BOpetuslapset77
III41/19AYMCA Tampere Koriorit97Tiedot
BPirkkalan Viri120
IV41/19AOpetuslapset II49252416912127154Tiedot
BLost Boys7133381518162210179
IV41/19AYMCA Tampere Koriorit5333202588125184Tiedot
BKoritehdas94435126172823102710
III14/19AYMCA Tampere123Tiedot
BNokianvirta Warriors90
IV14/19AKoriorit7742351626122310237Tiedot
BTampereen NMKY II10552532527292452914
III13/19AYMCA Tampere115Tiedot
BFoKoPo Akatemia76
III13/19AOpetuslapset106Tiedot
BFoKoPo Akatemia58
III13/19APälkäneen Luja-Lukko7528471810252281711Tiedot
BOpetuslapset7234381420162215215
IV13/19ATampereen NMKY II894742291812305308Tiedot
BBC Sisu II3823157165105123
IV13/19AOpetuslapset II773245191322237238Tiedot
BMorbid All-Stars744628262015137209
III12/19AYMCA Tampere87Tiedot
BRahola61
IV12/19AYPa82Tiedot
BTampereen NMKY II74
IV12/19AHaka-Basket7630461614202613217Tiedot
BOpetuslapset II5926331214122121211
III11/19AYMCA Tampere874344192424209278Tiedot
BAhjola754134202118166331
IV11/19AOpetuslapset II74Tiedot
BERP Basket Club56
III10/19AYMCA Tampere73Tiedot
BOpetuslapset87
Tuleva
   
Vko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai  
19/43
21.10.19
22.10.19
Vehmaisten UrheilijatLost Boys20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
OpetuslapsetYMCA Tampere Koriorit16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
27.10.19
YPaOpetuslapset II12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
YMCA Tampere KorioritNakkelijat18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/44
28.10.19
29.10.19
30.10.19
31.10.19
01.11.19
02.11.19
03.11.19
YMCA Tampere KorioritPälkäneen Luja-Lukko12:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Lost BoysYMCA Tampere Koriorit14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIRahku16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/45
04.11.19
05.11.19
06.11.19
07.11.19
08.11.19
09.11.19
OpetuslapsetMorbid Basket16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
10.11.19
 
Morbid UniversityYMCA Tampere Koriorit
Tiedot
19/46
11.11.19
BC Sisu IILost Boys19:40Pori / WinNovan liikuntasali
Tiedot
Pirkkalan ViriOpetuslapset20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Tiedot
12.11.19
Vehmaisten UrheilijatOpetuslapset II20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
13.11.19
14.11.19
YMCA Tampere KorioritRahola21:15Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
15.11.19
16.11.19
17.11.19
YMCA Tampere KorioritNokianvirta Warriors18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/47
18.11.19
19.11.19
20.11.19
21.11.19
22.11.19
RoostersYMCA Tampere Koriorit19:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
23.11.19
24.11.19
AhjolaOpetuslapset14:30Tampere / Saukkola
Tiedot
Lost BoysHaka-Basket14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIYMCA Tampere Koriorit16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/48
25.11.19
BC Sisu IIOpetuslapset II19:40Pori / WinNovan liikuntasali
Tiedot
KoritehdasLost Boys20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
26.11.19
27.11.19
28.11.19
29.11.19
30.11.19
01.12.19
OpetuslapsetPälkäneen Luja-Lukko16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritRahku18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/49
02.12.19
03.12.19
Vehmaisten UrheilijatYMCA Tampere Koriorit20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
04.12.19
05.12.19
06.12.19
07.12.19
08.12.19
Lost BoysMorbid All-Stars14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIHaka-Basket16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritAhjola18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
Morbid UniversityOpetuslapset
Tiedot
19/50
09.12.19
KoritehdasOpetuslapset II20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
10.12.19
11.12.19
NakkelijatLost Boys20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
12.12.19
13.12.19
14.12.19
15.12.19
YPaYMCA Tampere Koriorit12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
 
20/2
06.01.20
07.01.20
08.01.20
09.01.20
10.01.20
11.01.20
12.01.20
YPaLost Boys12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
Opetuslapset IIMorbid All-Stars16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritBC Sisu II18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/3
13.01.20
Morbid BasketYMCA Tampere Koriorit20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Tiedot
14.01.20
15.01.20
NakkelijatOpetuslapset II20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
16.01.20
17.01.20
18.01.20
Haka-BasketYMCA Tampere Koriorit13:00Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
OpetuslapsetRahola16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
19.01.20
Lost BoysNokianvirta Warriors14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/4
20.01.20
Pirkkalan ViriYMCA Tampere Koriorit20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Tiedot
KoritehdasYMCA Tampere Koriorit20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
21.01.20
22.01.20
23.01.20
24.01.20
25.01.20
OpetuslapsetRoosters16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
26.01.20
Lost BoysOpetuslapset II14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/5
27.01.20
28.01.20
29.01.20
30.01.20
31.01.20
01.02.20
02.02.20
YMCA Tampere KorioritOpetuslapset18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/6
03.02.20
04.02.20
05.02.20
RahkuLost Boys20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
06.02.20
07.02.20
08.02.20
OpetuslapsetAhjola16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
09.02.20
Pälkäneen Luja-LukkoYMCA Tampere Koriorit13:00Pälkäne / Kostia Areena
Tiedot
Opetuslapset IINokianvirta Warriors16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritMorbid All-Stars18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/7
10.02.20
Morbid BasketOpetuslapset20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Tiedot
11.02.20
12.02.20
NakkelijatYMCA Tampere Koriorit20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
13.02.20
14.02.20
15.02.20
16.02.20
Lost BoysVehmaisten Urheilijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIYPa16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritMorbid University18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/8
17.02.20
18.02.20
19.02.20
RahkuOpetuslapset II20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
20.02.20
21.02.20
22.02.20
23.02.20
YMCA Tampere KorioritLost Boys18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/10
02.03.20
Nokianvirta WarriorsYMCA Tampere Koriorit20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
03.03.20
04.03.20
05.03.20
RaholaYMCA Tampere Koriorit20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
06.03.20
07.03.20
OpetuslapsetPirkkalan Viri16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
08.03.20
Lost BoysBC Sisu II14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIVehmaisten Urheilijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/11
09.03.20
10.03.20
11.03.20
12.03.20
13.03.20
14.03.20
15.03.20
Haka-BasketLost Boys15:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritRoosters16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritOpetuslapset II18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/12
16.03.20
17.03.20
18.03.20
RahkuYMCA Tampere Koriorit20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
19.03.20
20.03.20
21.03.20
Pälkäneen Luja-LukkoOpetuslapset16:30Pälkäne / Kostia Areena
Tiedot
22.03.20
Lost BoysKoritehdas14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIBC Sisu II16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/13
23.03.20
24.03.20
Haka-BasketOpetuslapset II20:15Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
25.03.20
26.03.20
27.03.20
AhjolaYMCA Tampere Koriorit18:20Tampere / Saukkola
Tiedot
28.03.20
OpetuslapsetMorbid University16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Morbid All-StarsLost Boys17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
29.03.20
YMCA Tampere KorioritVehmaisten Urheilijat18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/14
30.03.20
31.03.20
01.04.20
02.04.20
RaholaOpetuslapset20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
03.04.20
04.04.20
05.04.20
YMCA Tampere KorioritMorbid Basket12:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Lost BoysNakkelijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIKoritehdas16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritYPa18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/16
13.04.20
14.04.20
15.04.20
16.04.20
17.04.20
18.04.20
Morbid All-StarsOpetuslapset II17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
19.04.20
Lost BoysYPa14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
BC Sisu IIYMCA Tampere Koriorit
Tiedot
20/17
20.04.20
Nokianvirta WarriorsLost Boys20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
21.04.20
22.04.20
23.04.20
24.04.20
25.04.20
26.04.20
Opetuslapset IINakkelijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritHaka-Basket18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
97/3
13.01.97
14.01.97
15.01.97
PomppuTaNMKY III17:45Tampere / Poliisikoulu
Tiedot
16.01.97
17.01.97
18.01.97
19.01.97
 
Ottelutilastot
  Eniten pisteitä ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulos
145/98V '98AMad Cows20Tiedot
BKoukkupolvet170
246/99II '99ATaNMKY I150Tiedot
BFoA78
39/09II '08ATaNMKY141Tiedot
BBC Sisu49
 Lisää tilastoja  

  Vähiten pisteitä ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulos
110/10V '09AKoritehdas40Tiedot
BKoukkupolvet0
29/15V '14AKoritehdas40Tiedot
BKoukkupolvet0
312/17V '16ABC Sisu II40Tiedot
BKoukkupolvet0
 Lisää tilastoja  

  Eniten pisteitä yhteensä ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulosYhteistulos
12/02II '01ATaNMKY134245Tiedot
BVilpas Basket111
243/00II '00ATaNMKY133232Tiedot
BTuNMKY-6699
342/01II '01ATaNMKY119230Tiedot
BLoKoKo111
 Lisää tilastoja  

  Suurin piste-ero 
#VkoSarjaJoukkueTulosPiste-ero
145/98V '98AMad Cows20150Tiedot
BKoukkupolvet170
29/09II '08ATaNMKY14192Tiedot
BBC Sisu49
345/09V '09ALeNMKY3289Tiedot
BKoukkupolvet121
 Lisää tilastoja  

  Pienin piste-ero 
#VkoSarjaJoukkueTulosPiste-ero
17/11V '10AHaka-Basket124-91Tiedot
BTaNMKY III33
249/04IV '04ARauma Basket115-91Tiedot
BTaNMKY II24
37/07IV '06ATaNMKY II45-75Tiedot
BPyrintö jr120
 Lisää tilastoja  

  Eniten pisteitä pelin puolikkaissa 
#VkoSarjaJoukkueTulosH1H2Max
145/98V '98AMad Cows2041616Tiedot
BKoukkupolvet170858585
246/99II '99ATaNMKY I150747676Tiedot
BFoA78384040
342/00II '00ATuTo68343434Tiedot
BTaNMKY110367474
 Lisää tilastoja  

  Eniten pisteitä erässä 
#VkoSarjaJoukkueTulosQ1Q2Q3Q4OTMax
149/99III '99ABunch -808603804848Tiedot
BTaNMKY II8204303943
210/00III '99ATaNMKY II8104104041Tiedot
BBunch -809804605252
36/09II '08AMorbid Basket49101542020Tiedot
BTaNMKY1373033393539
 Lisää tilastoja  

  Suurin piste-ero erässä 
#VkoSarjaJoukkueTulosQ1Q2Q3Q4OTPiste-ero
16/09II '08AMorbid Basket49101542035Tiedot
BTaNMKY13730333935
246/16IV '16AERP Basket Club48191011829Tiedot
BTampereen NMKY II11632272037
341/10V '10ALeNMKY3991014628Tiedot
BKoukkupolvet9624231534
 Lisää tilastoja  

  Suurin muutos puoliaika tuloksesta 
#VkoSarjaJoukkueTulosH1H2Muutos
18/02III '01ATaNMKY II51371453Tiedot
BRahku802555
246/01III '01ATaNMKY II107594850Tiedot
BPyrintö 85´rs1113675
310/10V '09AKoritehdas40291146Tiedot
BKoukkupolvet032-32
 Lisää tilastoja  

  Suurimman puoliaikatappion kääntäminen 
#VkoSarjaJoukkueTulosH1H2Muutos
150/00II '00AUra906129-24Tiedot
BTaNMKY933756
210/16III '15ARoosters593425-19Tiedot
BOpetuslapset661551
32/09III '08ATaNMKY II773047-18Tiedot
BHand of Morbid704822
 Lisää tilastoja  

  Suurimman puoliaikajohdon menetys 
#VkoSarjaJoukkueTulosH1H2Muutos
146/01III '01ATaNMKY II107594823Tiedot
BPyrintö 85´rs1113675
245/17III '17AAhjola85305518Tiedot
BOpetuslapset774829
312/03III '02ATaNMKY II71422916Tiedot
BRahku762650
 Lisää tilastoja  

  Eniten tehtyjä vapaaheittoja ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulosMA1P%2P3P
149/07II '07ATaNMKY75253180,6138Tiedot
BMorbid Basket82151978,9209
26/13III '12ATampereen NMKY9324--219Tiedot
BRahola8617--1811
343/12V '12AKoukkupolvet7522--223Tiedot
BTampereen NMKY 2725--293
 Lisää tilastoja  

  Eniten tehtyjä 2 pisteen koreja ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulosMA1P%2P3P
16/09II '08AMorbid Basket49193063,3122Tiedot
BTaNMKY13731030,04912
245/15V '15ATampereen NMKY II1053475,0454Tiedot
BRauma Basket B4341136,4125
313/15V '14AKoriorit401--153Tiedot
BTampereen NMKY II1006--442
 Lisää tilastoja  

  Eniten tehtyjä 3 pisteen koreja ottelussa 
#VkoSarjaJoukkueTulosMA1P%2P3P
13/07II '06ATaNMKY9810--1122Tiedot
BMorbid Basket9729--256
242/06II '06AMorbid Basket6411--223Tiedot
BTaNMKY936--1519
314/17III '16ATampereen NMKY10361346,22317Tiedot
BHaka-Basket5451145,5203
 Lisää tilastoja  

  3 pisteen korien prosenttiosuus joukkueen pisteistä (suurin ensin) 
#VkoSarjaJoukkueTulosMA1P%2P3P3P PpS
13/07II '06ATaNMKY9810-0.0112267,3Tiedot
BMorbid Basket9729-0.025618,6
242/06II '06AMorbid Basket6411-0.022314,1Tiedot
BTaNMKY936-0.0151961,3
312/19IV '18AHaka-Basket76132454,221727,6Tiedot
BOpetuslapset II592366,7121155,9
 Lisää tilastoja  

Pelaajat
  Pelaajat 
KeskiarvotEnnätykset
#PelaajaPosHGPpg1P2P3PFpgQ1Q2Q3Q4OTP1P2P3P
119 [card]Appelström MikkoF19397,20,72,40,62,12,91,72,00,7-13352
214 [card]Berggren TimoC190110,02,04,0-1,02,04,04,0--1024-
38 [card]Bergman RistoG,F1852711,01,62,71,11,92,32,22,82,9-24874
425 [card]Cal AylwinG44,01,21,00,21,01,52,0-0,5-7321
518 [card]Filppu MikaG180810,51,21,62,02,03,62,41,92,6-18534
624 [card]Grahn Johan557,50,62,00,71,81,72,01,61,4-21463
76 [card]Haanpää HannuG,F1923712,00,83,01,41,62,83,62,02,6-23255
84 [card]Heikkilä JanneG177774,10,61,20,31,70,61,21,01,10,714553
945 [card]Heiskanen IlpoG173122,20,10,90,11,80,6-0,80,8-4121
1042 [card]Heittola ToniG181112,01,04,01,01,04,0--8,0-12141
1118 [card]Hokkanen JarnoG,F18214,0-2,0-2,04,0----4-2-
127 [card]Holli TuomasF,C20112,0-1,0-1,0--2,0--2-1-
1317 [card]Hämäläinen PanuG,F187311,3---------17---
1434 [card]Ikonen Onni182,70,21,00,21,30,70,51,00,4-8131
1533 [card]Jankama JuusoC1925619,23,87,50,12,14,35,04,65,3-4411173
162 [card]Jussila Tero388,11,02,50,62,11,52,81,62,1-26793
1712 [card]Jääheimo JukkaF,C190513,61,45,80,22,03,03,03,04,6-20381
1811 [card]Kahila OskarG28,01,51,01,51,02,54,01,00,5-9212
1914 [card]Koivisto PerttuF,C190292,30,30,90,01,40,41,00,50,4-11341
2011 [card]Koivusalo Timo-pekkaG183511,0-1,0-1,02,0----14-1-
2121 [card]Korhonen RoopeF186426,10,41,40,62,81,21,21,21,4-19454
2212 [card]Korhonen VilleF,C191223,5---------24---
239 [card]Koski KimmoG1845715,21,33,72,21,23,24,03,94,12,0337128
2450 [card]Kostilainen TommiF246,21,12,40,10,81,71,81,11,6-17481
2543 [card]Kukkonen VilleC195455,60,82,30,01,91,31,21,71,4-18481
269 [card]Kylökäs OlliF1882213,90,94,01,61,74,04,52,43,0-25384
2755 [card]Liljeroos JuusoC195274,00,41,70,03,11,01,00,91,1-14261
288 [card]Loponen Juho517,90,73,00,41,42,31,51,82,34,020383
2910 [card]Mettänen OlliG378,80,92,51,01,82,61,62,42,4-22485
306 [card]Mikkola ArttuG,F63,51,21,2-2,30,30,71,21,3-933-
3141 [card]Mikkola ToniF18844,82,01,00,23,53,01,00,8--11531
325 [card]Minetti TeroG186124,0---------24---
3320 [card]Mäkinen Jarno187969,81,02,31,63,12,82,32,72,3-30494
3413 [card]Mäkinen Jyri225,00,51,70,41,71,11,11,11,9-15362
3525 [card]Mäkinen Masi17,02,01,01,0---7,0--7211
3632 [card]Niemi PekkaF,C385,71,51,90,13,01,21,31,61,6-13551
377 [card]Nummi ToniF1971712,01,52,61,71,63,81,92,73,3-23545
3837 [card]Näppilä MikkoG1832821,22,84,53,03,05,44,75,05,8-38676
3950 [card]Pajula KimmoC736,20,82,20,22,61,61,41,51,3-18372
4023 [card]Partinen AnttiG18025,5---------9---
4140 [card]Penttilä ErkkoF186107,00,82,80,21,71,41,62,02,0-11251
4224 [card]Reinola TopiG187425,80,61,70,61,11,81,51,21,3-18473
4314 [card]Reunanen JoniF18126,0---------6---
446 [card]Rintala JussiF1863415,21,94,21,61,73,53,83,93,9-28894
4516 [card]Roslund RikuG18679,00,21,8-3,50,21,51,50,5-2313-
4631 [card]Salonen AnttiG167,20,91,80,91,71,61,81,82,1-19364
4715 [card]Salonen SanttuG186103,20,20,90,41,71,21,01,0--11223
4810 [card]Selin TatuF,C190769,11,63,20,32,42,32,22,12,4-235103
4910 [card]Siira TuomasF,C197437,91,63,30,11,51,03,41,03,1-22361
505 [card]Syrjä MattiG1866214,91,83,91,72,04,23,53,43,8-287105
5195 [card]Tamminen Tuomas185836,20,62,40,11,31,41,41,81,3-204102
5224 [card]Tiainen EetuG,F1872615,22,25,70,51,34,03,63,74,0-337123
5311 [card]Tähkä RoopeG,F195820,13,94,42,53,24,85,54,45,5-31884
5430 [card]Vaherto Ruben816,70,41,51,10,91,71,71,51,8-19664
557 [card]Virtanen JouniG186354,70,20,61,11,81,10,71,71,2-16254
5615 [card]Vornanen MatiasG,F1867512,30,94,21,01,53,42,82,73,4-355175
9,01,12,70,81,92,22,12,12,20,64411178
Alumnit
  Alumnit 
  Nimi Seura Joukkue  
[card] Haavisto Heikki Morbid Basket Koritehdas (2012-2013)  
[card] Koivisto Perttu Tampereen NMKY Tampereen NMKY 2 (2012-2013)  
[card] Kukkonen Ville Tampereen NMKY Lost Boys (2019-2020)  
[card] Näppilä Mikko Morbid Basket Morbid All-Stars (2018-2019)  
[card] Selin Tatu Tampereen NMKY Lost Boys (2019-2020)  
Syötetyt tiedot