*Ottelut
   
ListaPistetilastotKalenteri
Kausi: Sarja: Seura: Päivä: -
Vko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai  
20/11
09.03.20
10.03.20
11.03.20
12.03.20
13.03.20
14.03.20
Naantalin KoripalloilijatLieto-Koris15:30Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Tiedot
HBC EmeritusBC Sisu16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Tiedot
15.03.20
 
20/12
16.03.20
Nokianvirta WarriorsHaka-Basket20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
17.03.20
Vehmaisten UrheilijatYPa20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
18.03.20
NakkelijatMorbid All-Stars20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
RahkuYMCA Tampere Koriorit20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
19.03.20
BC SisuHBC Currentus19:45Pori / WinNovan liikuntasali
Tiedot
RaholaMorbid Basket20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
20.03.20
RoostersAhjola19:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
21.03.20
BC LapuaHBC Emeritus13:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Tiedot
Pälkäneen Luja-LukkoOpetuslapset16:30Pälkäne / Kostia Areena
Tiedot
22.03.20
Lost BoysKoritehdas14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIBC Sisu II16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
Morbid UniversityPirkkalan Viri
Tiedot
20/13
23.03.20
Morbid BasketRoosters20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Tiedot
Pirkkalan ViriRahola20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Tiedot
KoritehdasNokianvirta Warriors20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
24.03.20
Haka-BasketOpetuslapset II20:15Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
Korihait 2BC Sisu20:30Uusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Tiedot
25.03.20
26.03.20
27.03.20
AhjolaYMCA Tampere Koriorit18:20Tampere / Saukkola
Tiedot
28.03.20
Lieto-KorisBC Lapua14:30Lieto / Lietohalli
Tiedot
Naantalin KoripalloilijatVaasan Salama15:30Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Tiedot
HBC CurrentusSalon Toverit15:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Tiedot
OpetuslapsetMorbid University16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Morbid All-StarsLost Boys17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
29.03.20
YPaNakkelijat12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
YMCA Tampere KorioritVehmaisten Urheilijat18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
BC Sisu IIRahku
Tiedot
20/14
30.03.20
Nokianvirta WarriorsMorbid All-Stars20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
31.03.20
Vehmaisten UrheilijatBC Sisu II20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
01.04.20
RahkuHaka-Basket20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
02.04.20
RaholaOpetuslapset20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
03.04.20
RoostersPirkkalan Viri19:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
04.04.20
05.04.20
YMCA Tampere KorioritMorbid Basket12:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Lost BoysNakkelijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
Opetuslapset IIKoritehdas16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritYPa18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
Morbid UniversityPälkäneen Luja-Lukko
Tiedot
20/16
13.04.20
14.04.20
15.04.20
NakkelijatNokianvirta Warriors20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
16.04.20
17.04.20
18.04.20
Morbid All-StarsOpetuslapset II17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
19.04.20
Haka-BasketVehmaisten Urheilijat12:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
Lost BoysYPa14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
BC Sisu IIYMCA Tampere Koriorit
Tiedot
KoritehdasRahku
Tiedot
20/17
20.04.20
Nokianvirta WarriorsLost Boys20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
21.04.20
22.04.20
RahkuMorbid All-Stars20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Tiedot
23.04.20
24.04.20
25.04.20
26.04.20
YPaBC Sisu II12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
Opetuslapset IINakkelijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
YMCA Tampere KorioritHaka-Basket18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
Vehmaisten UrheilijatKoritehdasTampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 4 5 6 7 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 7