Tulevat ottelut

DAikaOtteluSaliPCTPiste-ero
Kortla 29.0909:50TP-UvsBanzai! MorbidKuljun koulu50/50+6 pTiedot
Kortla 29.0910:55ViritysvsUK-KKuljun koulu100/0+29 pTiedot
Kortla 29.0912:00Kori-HukatvsSpartansKuljun koulu0/100-41 pTiedot
Kortla 29.0913:05LinkomiehetvsUniverstasKuljun koulu0/100-34 pTiedot
Kortla 29.0914:10PulteritvsJäähdyttelijätKuljun koulu75/25+12 pTiedot
Kortla 29.0915:15LaKovsKOPSKuljun koulu0/100-69 pTiedot
Kortla 29.0916:20PYRPAvsDonkkiKuljun koulu100/0+24 pTiedot
Kortla 29.0917:25AikalisävsPakkostiiliKuljun koulu100/0+13 pTiedot
IIIke  3.1017:30AhjolavsFoKoPo AkatemiaSaukkolaTiedot
IVke  3.1020:30NakkelijatvsRahkuHämeenkyrön Monitoimikeskus Silta50/50-10 pTiedot
IIIke  3.1020:50RaholavsNokianvirta WarriorsTesoman palloiluhalli25/75-4 pTiedot
IIto  4.1020:30Ura RedsquadvsRaiPSLittoisten monitoimitalo75/25+13 pTiedot
IIla  6.1014:30Lieto-KorisvsNamika TurkuLietohalli75/25+7 pTiedot
IIla  6.1016:30HBC EmeritusvsHBC CurrentusNunnavuoren palloiluhalli100/0+11 pTiedot
IVsu  7.1013:30BC Sisu IIvsERP Basket ClubWinNovan liikuntasaliTiedot
IIsu  7.1015:30BC SisuvsVaasan SalamaWinNovan liikuntasaliTiedot
IVsu  7.1016:30Opetuslapset IIvsPälkäneen Luja-LukkoNamikan saliTiedot
IIIma  8.1020:15Morbid BasketvsAhjolaHervannan Ammattikoulu25/75-2 pTiedot
IIIma  8.1020:30Nokianvirta WarriorsvsRoostersNokian lukio0/100-6 pTiedot
IVti  9.1020:15Vehmaisten UrheilijatvsOpetuslapset IIVehmaisten koulu0/100-7 pTiedot
IVti  9.1020:50RahkuvsPälkäneen Luja-LukkoTesoman palloiluhalliTiedot
IIke 10.1019:00Korihait 2vsBC SisuUusikaupunki 400 AreenaTiedot
IVke 10.1020:15BC Sisu IIvsKorioritPorin suomalainen yhteislyseoTiedot
IIla 13.1015:00Korihait 2vsBC LapuaUusikaupunki 400 AreenaTiedot
IVla 13.1017:15ViiVivsMorbid All-StarsPalloiluhalli25/75-12 pTiedot
IIsu 14.1014:15Salon ToveritvsHBC EmeritusUrheilutalo100/0+6 pTiedot
IIsu 14.1018:00Ura RedsquadvsLieto-KorisHovirinnan koulu75/25+3 pTiedot
IIla 20.1014:30Lieto-KorisvsBC SisuLietohalli25/75-3 pTiedot
IIla 20.1014:30HBC EmeritusvsUra RedsquadNunnavuoren palloiluhalli0/100-4 pTiedot
IIla 20.1016:30HBC CurrentusvsSalon ToveritNunnavuoren palloiluhalli25/75+8 pTiedot
IIsu 21.1013:00BC LapuavsVaasan SalamaLapuan urheilutaloTiedot
IVti 23.1020:50RahkuvsTampereen NMKY IITesoman palloiluhalli0/100-8 pTiedot
IIke 24.1019:00Korihait 2vsLieto-KorisUusikaupunki 400 AreenaTiedot
IVke 24.1020:30NakkelijatvsYPaHämeenkyrön Monitoimikeskus Silta100/0+26 pTiedot
IIIke 24.1020:50RaholavsPälkäneen Luja-LukkoTesoman palloiluhalli50/50+8 pTiedot
IIla 27.1014:15Salon ToveritvsNamika TurkuUrheilutalo50/50+1 pTiedot
IIla 27.1015:30BC SisuvsHBC EmeritusWinNovan liikuntasali50/50+23 pTiedot
IIIsu 28.1014:30AhjolavsNokianvirta WarriorsSaukkola100/0+28 pTiedot
IIsu 28.1018:00Ura RedsquadvsHBC CurrentusHovirinnan koulu100/0+15 pTiedot
IIIma 29.1020:15Morbid BasketvsYMCA TampereHervannan Ammattikoulu25/75-12 pTiedot

Voittosuhde sekä keskimääräinen piste-ero kotijoukkueelle on laskettu 4 viimeisen kohtaamisen perusteella.

  Sarjataulukko 
Nro Joukkue G W L P
1 RaiPS 0 0 0 0
2 Salon Toverit 0 0 0 0
3 Ura Redsquad 0 0 0 0
4 Vaasan Salama 0 0 0 0
5 Namika Turku 0 0 0 0
6 Lieto-Koris 0 0 0 0
7 BC Sisu 0 0 0 0
8 HBC Currentus 0 0 0 0
9 HBC Emeritus 0 0 0 0
10 Korihait 2 0 0 0 0
11 BC Lapua 0 0 0 0
Ei pelattuja otteluita
  Sarjataulukko 
Nro Joukkue G W L P
1 Pälkäneen Luja-Lukko 0 0 0 0
2 Rahola 0 0 0 0
3 Roosters 0 0 0 0
4 YMCA Tampere 0 0 0 0
5 Pirkkalan Viri 0 0 0 0
6 Opetuslapset 0 0 0 0
7 FoKoPo Akatemia 0 0 0 0
8 Morbid Basket 0 0 0 0
9 Nokianvirta Warriors 0 0 0 0
10 Ahjola 0 0 0 0
Ei pelattuja otteluita
  Sarjataulukko 
Nro Joukkue G W L P
1 Rahku 0 0 0 0
2 Pälkäneen Luja-Lukko 0 0 0 0
3 Tampereen NMKY II 0 0 0 0
4 Vehmaisten Urheilijat 0 0 0 0
5 YPa 0 0 0 0
6 ViiVi 0 0 0 0
7 Opetuslapset II 0 0 0 0
8 Nakkelijat 0 0 0 0
9 Haka-Basket 0 0 0 0
10 ERP Basket Club 0 0 0 0
11 Koriorit 0 0 0 0
12 Koritehdas 0 0 0 0
13 Morbid All-Stars 0 0 0 0
14 BC Sisu II 0 0 0 0
Ei pelattuja otteluita
  Sarjataulukko 
Nro Joukkue G H1W H2W W P
1 Banzai! Morbid 0 0 0 0 0
2 Spartans 0 0 0 0 0
3 PYRPA 0 0 0 0 0
4 TP-U 0 0 0 0 0
5 Universtas 0 0 0 0 0
6 Viritys 0 0 0 0 0
7 Pulterit 0 0 0 0 0
8 UK-K 0 0 0 0 0
9 Linkomiehet 0 0 0 0 0
10 Jäähdyttelijät 0 0 0 0 0
11 Donkki 0 0 0 0 0
12 KOPS 0 0 0 0 0
13 Kori-Hukat 0 0 0 0 0
14 Pakkostiili 0 0 0 0 0
15 LaKo 0 0 0 0 0
16 Aikalisä 0 0 0 0 0
Ei pelattuja otteluita