Sivuston toiminnassa voi esiintyä tällä hetkellä paikoin vakaviakin ongelmia johtuen ohjelmistojen päivityksestä. Ylläpito pyrkii korjaamaan tilanteen mahdollisimman pian.



Mainospalkki

Series
Game History
   
ListPoint StatsCalendar
Sort: NormalDifferenceTeam ATeam BOthers
DWeekTeamFH1H2Q1Q2Q3Q41P2P3P
II48/20AKorihait 2121Details
BHBC Emeritus82
II48/20ALieto-Koris72Details
BNaKo87
II48/20ASalon Toverit61Details
BHBC Currentus71
III48/20AMorbid Basket90Details
BRahola64
III48/20ARoosters68383019191020111211Details
BMorbid University8945442223222220303
IV48/20ARahku623032161412202188Details
BHaka-Basket7233391617192014178
IV48/20ANokianvirta Warriors76Details
BYPa56
IV48/20AVehmaisten Urheilijat55233214912205222Details
BYMCA Tampere Koriorit8239431425261711229
II47/20AHBC Emeritus67Details
BLieto-Koris60
II47/20ANaKo97Details
BTurun NMKY78
II47/20AHBC Currentus83Details
BKorihait 288
II47/20AVaasan Salama109Details
BTuTo-Basket103
III47/20AMorbid University7934451816212412209Details
BPirkkalan Viri6639271821161191211
III47/20ARahola9450442426232143010Details
BAhjola744331222112196228
III47/20ABC Sisu60Details
BRoosters103
III47/20AOpetuslapset66Details
BMorbid Basket75
IV47/20AKoritehdas482325131012137107Details
BOpetuslapset II6841272219121517213
IV47/20AHaka-Basket93504330202122102511Details
BPälkäneen Luja-Lukko311516966100141
IV47/20AYPa5424301212102012154Details
BVehmaisten Urheilijat703337171615224302
IV47/20ALost Boys913754142323316355Details
BNokianvirta Warriors634617212515251410
<< Alkuun < Edellinen 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Seuraava > Loppuun >>Sivu 1 / 494
Upcoming
   
Week Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday  
09/5
26.01.09
27.01.09
28.01.09
29.01.09
30.01.09
31.01.09
01.02.09
PeU-BasketFoKoPo II17:00Perniö / Liikuntahalli
Details
 
09/38
14.09.09
15.09.09
16.09.09
17.09.09
NV WarriorsPirVi
Details
18.09.09
19.09.09
20.09.09
 
10/37
13.09.10
14.09.10
15.09.10
16.09.10
17.09.10
18.09.10
Valo/Tampere All-StarsKoripeikot
Details
Valo/Tampere All-StarsHelsinki Outsiders
Details
Valo/Tampere All-StarsKoripeikot
Details
19.09.10
 
11/16
18.04.11
SalikarhutVehU
Details
19.04.11
20.04.11
21.04.11
22.04.11
23.04.11
24.04.11
 
12/16
16.04.12
17.04.12
18.04.12
19.04.12
20.04.12
21.04.12
LaKoPlaysaukot09:00Tampere / Tammelan koulu
Details
UK-KLinkomiehet10:00Tampere / Tammelan koulu
Details
UniverstasSpartans11:00Tampere / Tammelan koulu
Details
TP-UJäähdyttelijät13:00Tampere / Tammelan koulu
Details
ViritysVarala14:00Tampere / Tammelan koulu
Details
PYRPAPulterit15:30Tampere / Tammelan koulu
Details
22.04.12
 
12/50
10.12.12
11.12.12
12.12.12
13.12.12
14.12.12
15.12.12
KY-SportMesuca Basket10:30Turku / Educarium
Details
16.12.12
 
13/2
07.01.13
Pyrintö jrMesuca Basket20:10Tampere / Pyynikin Palloiluhalli
Details
08.01.13
09.01.13
10.01.13
11.01.13
12.01.13
13.01.13
 
13/3
14.01.13
15.01.13
16.01.13
17.01.13
18.01.13
19.01.13
20.01.13
Mesuca BasketLoKoKo II16:30Salo / Urheilutalo
Details
 
13/4
21.01.13
22.01.13
23.01.13
24.01.13
25.01.13
26.01.13
27.01.13
RaiPSMesuca Basket12:00Raisio / Kerttulan liikuntahalli
Details
 
13/5
28.01.13
29.01.13
30.01.13
31.01.13
01.02.13
02.02.13
03.02.13
Mesuca BasketPeU-Basket16:30Salo / Urheilutalo
Details
 
13/6
04.02.13
05.02.13
06.02.13
07.02.13
08.02.13
09.02.13
10.02.13
Mesuca BasketRaholan Pyrkivä16:30Salo / Urheilutalo
Details
 
13/10
04.03.13
05.03.13
06.03.13
07.03.13
08.03.13
09.03.13
PirViMesuca Basket17:30Pirkkala / Liikuntatalo
Details
10.03.13
 
13/11
11.03.13
12.03.13
13.03.13
14.03.13
15.03.13
16.03.13
17.03.13
Mesuca BasketBC Sisu16:30Salo / Urheilutalo
Details
 
13/12
18.03.13
19.03.13
20.03.13
21.03.13
22.03.13
23.03.13
24.03.13
Ura BasketMesuca Basket11:00Kaarina / Littoisten monitoimitalo
Details
 
13/14
01.04.13
02.04.13
03.04.13
04.04.13
05.04.13
06.04.13
Mesuca BasketKY-Sport14:30Salo / Urheilutalo
Details
07.04.13
 
14/39
22.09.14
23.09.14
SalikarhutRahku
Details
24.09.14
25.09.14
26.09.14
27.09.14
28.09.14
 
15/2
05.01.15
06.01.15
07.01.15
08.01.15
RahkuSalikarhut
Details
09.01.15
10.01.15
11.01.15
 
15/31
27.07.15
28.07.15
29.07.15
DonkkiBanzai! Morbid18:15Tampere / TAMKin liikuntasali
Details
30.07.15
31.07.15
01.08.15
02.08.15
 
15/41
05.10.15
06.10.15
07.10.15
08.10.15
09.10.15
10.10.15
KoritehdasMorbid All-Stars15:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
11.10.15
 
17/5
30.01.17
31.01.17
01.02.17
02.02.17
03.02.17
04.02.17
LinkomiehetAikalisä16:50Sastamala / Sylvään koulu
Details
05.02.17
 
19/47
18.11.19
19.11.19
20.11.19
21.11.19
22.11.19
23.11.19
BC LapuaSalon Toverit13:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
24.11.19
 
20/4
20.01.20
21.01.20
22.01.20
23.01.20
24.01.20
25.01.20
Morbid All-StarsVehmaisten Urheilijat17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
26.01.20
Haka-BasketBC Sisu II15:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
 
20/7
10.02.20
11.02.20
12.02.20
13.02.20
14.02.20
AhjolaPälkäneen Luja-Lukko18:20Tampere / Saukkola
Details
15.02.20
Morbid All-StarsBC Sisu II17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
16.02.20
 
20/8
17.02.20
18.02.20
19.02.20
20.02.20
21.02.20
RoostersRahola19:45Nokia / Nokian lukio
Details
22.02.20
23.02.20
 
20/10
02.03.20
03.03.20
04.03.20
05.03.20
06.03.20
07.03.20
Pälkäneen Luja-LukkoMorbid Basket16:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
08.03.20
 
20/11
09.03.20
Morbid BasketMorbid University20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
10.03.20
BC Sisu IINokianvirta Warriors20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
11.03.20
12.03.20
13.03.20
AhjolaRahola18:20Tampere / Saukkola
Details
14.03.20
HBC EmeritusBC Sisu16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Salon ToveritBC Lapua18:15Salo / Urheilutalo
Details
HBC CurrentusKorihait 218:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
15.03.20
YPaMorbid All-Stars12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
Haka-BasketLost Boys15:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
YMCA Tampere KorioritRoosters16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YMCA Tampere KorioritOpetuslapset II18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/12
16.03.20
Morbid UniversityPirkkalan Viri20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
17.03.20
Vehmaisten UrheilijatYPa20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
18.03.20
NakkelijatMorbid All-Stars20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Details
RahkuYMCA Tampere Koriorit20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
19.03.20
BC SisuHBC Currentus19:45Pori / WinNovan liikuntasali
Details
RaholaMorbid Basket20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
20.03.20
RoostersAhjola19:45Nokia / Nokian lukio
Details
21.03.20
Pälkäneen Luja-LukkoOpetuslapset16:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
22.03.20
Lost BoysKoritehdas14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Opetuslapset IIBC Sisu II16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/13
23.03.20
KoritehdasNokianvirta Warriors20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
Morbid BasketRoosters20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Pirkkalan ViriRahola20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
24.03.20
BC Sisu IIRahku20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
Haka-BasketOpetuslapset II20:15Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
Korihait 2BC Sisu20:30Uusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
25.03.20
26.03.20
27.03.20
AhjolaYMCA Tampere Koriorit18:20Tampere / Saukkola
Details
28.03.20
Lieto-KorisBC Lapua14:30Lieto / Lietohalli
Details
HBC CurrentusSalon Toverit15:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Naantalin KoripalloilijatVaasan Salama15:30Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
OpetuslapsetMorbid University16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Morbid All-StarsLost Boys17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
29.03.20
YPaNakkelijat12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
YMCA Tampere KorioritVehmaisten Urheilijat18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/14
30.03.20
Morbid UniversityPälkäneen Luja-Lukko20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsMorbid All-Stars20:45Nokia / Nokian lukio
Details
31.03.20
Vehmaisten UrheilijatBC Sisu II20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
01.04.20
RahkuHaka-Basket20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
02.04.20
RaholaOpetuslapset20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
03.04.20
RoostersPirkkalan Viri19:45Nokia / Nokian lukio
Details
04.04.20
05.04.20
YMCA Tampere KorioritMorbid Basket12:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Lost BoysNakkelijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Opetuslapset IIKoritehdas16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YMCA Tampere KorioritYPa18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/16
13.04.20
14.04.20
BC Sisu IIYMCA Tampere Koriorit20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
15.04.20
KoritehdasRahku18:45Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
NakkelijatNokianvirta Warriors20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Details
16.04.20
17.04.20
18.04.20
Morbid All-StarsOpetuslapset II17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Details
19.04.20
Haka-BasketVehmaisten Urheilijat12:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
Lost BoysYPa14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/17
20.04.20
Nokianvirta WarriorsLost Boys20:45Nokia / Nokian lukio
Details
21.04.20
22.04.20
RahkuMorbid All-Stars20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
23.04.20
24.04.20
25.04.20
26.04.20
YPaBC Sisu II12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
Opetuslapset IINakkelijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YMCA Tampere KorioritHaka-Basket18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Vehmaisten UrheilijatKoritehdasTampere / Vehmaisten koulu
Details
20/41
05.10.20
06.10.20
07.10.20
08.10.20
09.10.20
10.10.20
Kori-HukatKOPS10:00Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
PulteritBanzai! Morbid11:05Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
LinkomiehetUniverstas12:10Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
PakkostiiliJäähdyttelijät13:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
ViritysUK-K14:20Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
PYRPASpartans15:25Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
MahtiAikalisä16:30Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Salon ToveritVaasan Salama17:30Salo / Urheilutalo
Details
11.10.20
 
20/42
12.10.20
Turun NMKYSalon Toverit16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
13.10.20
14.10.20
15.10.20
Pirkkalan ViriMorbid Basket20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
16.10.20
17.10.20
OpetuslapsetBC Sisu17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
18.10.20
AhjolaRoosters14:30Tampere / Saukkola
Details
 
20/43
19.10.20
Morbid UniversityOpetuslapset20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
20.10.20
RoostersMorbid Basket20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
21.10.20
22.10.20
BC SisuRahola20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
23.10.20
24.10.20
Pälkäneen Luja-LukkoRahku12:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
25.10.20
 
20/44
26.10.20
27.10.20
RoostersRahola20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
28.10.20
29.10.20
30.10.20
31.10.20
01.11.20
 
20/45
02.11.20
03.11.20
04.11.20
TuTo-BasketKorihait 219:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
05.11.20
06.11.20
07.11.20
08.11.20
 
20/47
16.11.20
17.11.20
18.11.20
19.11.20
20.11.20
21.11.20
YMCA Tampere KorioritSalon Toverit12:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
22.11.20
 
20/48
23.11.20
24.11.20
25.11.20
26.11.20
Pirkkalan ViriOpetuslapset20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
27.11.20
28.11.20
Pälkäneen Luja-LukkoBC Sisu13:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
Turun NMKYBC Lapua13:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
TuTo-BasketYMCA Tampere Koriorit17:00Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Opetuslapset IILost Boys17:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
29.11.20
Pälkäneen Luja-LukkoKoritehdas12:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
 
20/49
30.11.20
KoritehdasRahku20:15
Details
Morbid UniversityPälkäneen Luja-Lukko20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsOpetuslapset II20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
RaholaPirkkalan Viri20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
01.12.20
02.12.20
03.12.20
04.12.20
05.12.20
Haka-BasketVehmaisten Urheilijat12:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
HBC EmeritusSalon Toverit14:00Turku / Peltolan ammatti-instituutti
Details
HBC CurrentusTuTo-Basket16:00Turku / Peltolan ammatti-instituutti
Details
NaKoKorihait 216:00Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
OpetuslapsetRoosters17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
BC LapuaLieto-Koris17:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
06.12.20
AhjolaMorbid Basket14:30Tampere / Saukkola
Details
Lost BoysPälkäneen Luja-Lukko18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
20/50
07.12.20
RahkuLost Boys20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
08.12.20
Vehmaisten UrheilijatKoritehdas20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
YPaYMCA Tampere Koriorit20:45Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
09.12.20
TuTo-BasketHBC Emeritus19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
10.12.20
11.12.20
12.12.20
YMCA Tampere KorioritHBC Currentus12:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
Lieto-KorisVaasan Salama14:30Lieto / Lietohalli
Details
Pälkäneen Luja-LukkoNokianvirta Warriors16:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
Salon ToveritNaKo18:30Salo / Salon lukio
Details
13.12.20
YMCA Tampere KorioritHaka-Basket14:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Opetuslapset IIYPa16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2BC LapuaUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
20/51
14.12.20
Turun NMKYLieto-Koris16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
15.12.20
16.12.20
17.12.20
18.12.20
19.12.20
HBC EmeritusYMCA Tampere Koriorit15:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Vaasan SalamaKorihait 216:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
NaKoTuTo-Basket16:45Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
20.12.20
BC LapuaSalon Toverit15:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
 
21/1
04.01.21
Turun NMKYKorihait 216:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
KoritehdasYMCA Tampere Koriorit20:15
Details
Nokianvirta WarriorsRahku20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
05.01.21
06.01.21
07.01.21
08.01.21
09.01.21
HBC EmeritusHBC Currentus12:15Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
BC LapuaTuTo-Basket14:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
Vaasan SalamaSalon Toverit16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
NaKoYMCA Tampere Koriorit16:45Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
10.01.21
Lost BoysVehmaisten Urheilijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Haka-BasketYPa15:00Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
Opetuslapset IIPälkäneen Luja-Lukko16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
21/2
11.01.21
KoritehdasHaka-Basket20:15
Details
Morbid BasketPälkäneen Luja-Lukko20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsVehmaisten Urheilijat20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
RaholaMorbid University20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
12.01.21
13.01.21
14.01.21
Pirkkalan ViriRoosters20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
15.01.21
16.01.21
YMCA Tampere KorioritBC Lapua11:30Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Pälkäneen Luja-LukkoYPa14:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
Salon ToveritTurun NMKY14:00Salo / Urheilutalo
Details
HBC CurrentusNaKo15:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
TuTo-BasketVaasan Salama15:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
17.01.21
AhjolaBC Sisu14:30Tampere / Saukkola
Details
Lost BoysYMCA Tampere Koriorit14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Opetuslapset IIRahku16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2Lieto-KorisUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
21/3
18.01.21
Turun NMKYTuTo-Basket16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Morbid UniversityBC Sisu20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
RahkuPälkäneen Luja-Lukko20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
19.01.21
Vehmaisten UrheilijatOpetuslapset II20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
20.01.21
21.01.21
RaholaRoosters20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
22.01.21
23.01.21
Haka-BasketLost Boys13:00Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
Lieto-KorisSalon Toverit14:30Lieto / Lietohalli
Details
Vaasan SalamaYMCA Tampere Koriorit16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
NaKoHBC Emeritus16:00Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
OpetuslapsetPälkäneen Luja-Lukko17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
24.01.21
YPaKoritehdas12:30Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
AhjolaPirkkalan Viri14:30Tampere / Saukkola
Details
YMCA Tampere KorioritNokianvirta Warriors16:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
21/4
25.01.21
Morbid BasketRoosters20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
RaholaBC Sisu20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
26.01.21
Salon ToveritKorihait 221:15Salo / Urheilutalo
Details
27.01.21
TuTo-BasketLieto-Koris19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
28.01.21
29.01.21
30.01.21
HBC EmeritusBC Lapua14:00Turku / Peltolan ammatti-instituutti
Details
HBC CurrentusVaasan Salama16:00Turku / Peltolan ammatti-instituutti
Details
OpetuslapsetMorbid University17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
31.01.21
YMCA Tampere KorioritTurun NMKY11:45Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
AhjolaPälkäneen Luja-Lukko14:30Tampere / Saukkola
Details
 
21/5
01.02.21
Turun NMKYHBC Currentus16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Morbid BasketPirkkalan Viri20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsHaka-Basket20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
RahkuYPa20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
02.02.21
RoostersAhjola20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
03.02.21
04.02.21
BC SisuOpetuslapset20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
05.02.21
06.02.21
Lieto-KorisYMCA Tampere Koriorit14:30Lieto / Lietohalli
Details
Pälkäneen Luja-LukkoRahola17:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
07.02.21
BC LapuaNaKo14:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
Lost BoysKoritehdas14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Pälkäneen Luja-LukkoVehmaisten Urheilijat15:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
Opetuslapset IIYMCA Tampere Koriorit16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2TuTo-BasketUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
21/6
08.02.21
Morbid UniversityRoosters20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
KoritehdasNokianvirta Warriors20:15
Details
RaholaMorbid Basket20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
09.02.21
Vehmaisten UrheilijatRahku20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
10.02.21
TuTo-BasketSalon Toverit19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
11.02.21
BC SisuPälkäneen Luja-Lukko20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
12.02.21
13.02.21
YMCA Tampere KorioritKorihait 212:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
NaKoVaasan Salama13:00Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
OpetuslapsetPirkkalan Viri17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
14.02.21
HBC EmeritusTurun NMKY11:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Haka-BasketOpetuslapset II11:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
YPaLost Boys12:30Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
HBC CurrentusLieto-Koris13:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
YMCA Tampere KorioritPälkäneen Luja-Lukko16:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
21/7
15.02.21
Turun NMKYNaKo16:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Morbid BasketAhjola20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsLost Boys20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
RahkuYMCA Tampere Koriorit20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
16.02.21
Vehmaisten UrheilijatYPa20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
RoostersOpetuslapset20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
17.02.21
Lieto-KorisHBC Emeritus20:20Lieto / Lietohalli
Details
18.02.21
Pirkkalan ViriRahola20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
19.02.21
20.02.21
Salon ToveritYMCA Tampere Koriorit14:00Salo / Urheilutalo
Details
Pälkäneen Luja-LukkoHaka-Basket15:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
21.02.21
Pälkäneen Luja-LukkoMorbid University13:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
Vaasan SalamaBC Lapua15:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
Opetuslapset IIKoritehdas16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2HBC CurrentusUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
21/9
01.03.21
02.03.21
03.03.21
Lieto-KorisTurun NMKY20:30Lieto / Lietohalli
Details
04.03.21
05.03.21
06.03.21
Vaasan SalamaHBC Emeritus11:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
BC LapuaHBC Emeritus16:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
07.03.21
 
21/10
08.03.21
KoritehdasPälkäneen Luja-Lukko20:15
Details
09.03.21
10.03.21
11.03.21
BC SisuPirkkalan Viri20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
12.03.21
Morbid UniversityMorbid Basket18:45Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
NaKoLieto-Koris19:45Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
13.03.21
BC LapuaTurun NMKY12:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
YMCA Tampere KorioritTuTo-Basket12:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
Haka-BasketRahku13:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
HBC EmeritusKorihait 213:30Turku / Ilpoisten palloiluhalli
Details
HBC CurrentusSalon Toverit15:30Turku / Ilpoisten palloiluhalli
Details
Vaasan SalamaTurun NMKY16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
OpetuslapsetAhjola17:00Tampere / Namikan Kisahalli
Details
14.03.21
Pälkäneen Luja-LukkoRoosters13:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
YMCA Tampere KorioritVehmaisten Urheilijat14:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
Lost BoysOpetuslapset II14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YPaNokianvirta Warriors17:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
 
21/11
15.03.21
Morbid BasketBC Sisu20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
RaholaOpetuslapset20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
16.03.21
Vehmaisten UrheilijatHaka-Basket20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
17.03.21
TuTo-BasketHBC Currentus19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
18.03.21
Pirkkalan ViriPälkäneen Luja-Lukko20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
RahkuKoritehdas20:25Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
19.03.21
20.03.21
Turun NMKYVaasan Salama12:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
Salon ToveritHBC Emeritus14:00Salo / Urheilutalo
Details
21.03.21
Pälkäneen Luja-LukkoLost Boys13:30Pälkäne / Kostia Areena
Details
YMCA Tampere KorioritYPa14:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
AhjolaMorbid University14:30Tampere / Saukkola
Details
Opetuslapset IINokianvirta Warriors16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
 
Korihait 2NaKoUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
Lieto-KorisBC Lapua
Details
21/12
22.03.21
KoritehdasVehmaisten Urheilijat20:15
Details
Morbid BasketOpetuslapset20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
Nokianvirta WarriorsPälkäneen Luja-Lukko20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
23.03.21
RoostersBC Sisu20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
24.03.21
TuTo-BasketNaKo19:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
25.03.21
Pirkkalan ViriMorbid University20:15Pirkkala / Pirkkalan vapaa-aikakeskus (liikuntatalo)
Details
26.03.21
27.03.21
Salon ToveritBC Lapua14:00Salo / Urheilutalo
Details
YMCA Tampere KorioritHBC Emeritus15:30Tampere / Hervannan vapaa-aikakeskus
Details
28.03.21
Haka-BasketYMCA Tampere Koriorit12:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Details
YPaOpetuslapset II12:30Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
Lost BoysRahku14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Details
AhjolaRahola14:30Tampere / Saukkola
Details
 
Korihait 2Vaasan SalamaUusikaupunki / Uusikaupunki Areena
Details
21/13
29.03.21
Morbid UniversityRahola20:15Tampere / Hervannan Ammattikoulu
Details
30.03.21
Pälkäneen Luja-LukkoMorbid Basket19:45Pälkäne / Kostia Areena
Details
RoostersPirkkalan Viri20:45Nokia / Palloiluhalli
Details
31.03.21
01.04.21
BC SisuAhjola20:00Pori / WinNovan liikuntasali
Details
02.04.21
03.04.21
HBC EmeritusTuTo-Basket10:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
HBC CurrentusYMCA Tampere Koriorit12:30Turku / Nunnavuoren palloiluhalli
Details
NaKoSalon Toverit13:00Naantali / Maijamäen liikuntahalli
Details
BC LapuaKorihait 214:00Lapua / Lapuan urheilutalo
Details
Vaasan SalamaLieto-Koris16:00Vaasa / Variskan ylä-aste
Details
04.04.21
 
21/15
12.04.21
RahkuNokianvirta Warriors20:45Tampere / Tesoman palloiluhalli
Details
13.04.21
Vehmaisten UrheilijatLost Boys20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Details
14.04.21
15.04.21
16.04.21
17.04.21
Pälkäneen Luja-LukkoOpetuslapset II14:00Pälkäne / Kostia Areena
Details
18.04.21
YMCA Tampere KorioritKoritehdas16:15Tampere / Namikan Kisahalli
Details
YPaHaka-Basket17:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Details
 
95/46
13.11.95
14.11.95
15.11.95
16.11.95
17.11.95
PomppuDream-Team18:00Tampere / Poliisikoulu
Details
18.11.95
19.11.95
 
97/3
13.01.97
14.01.97
15.01.97
PomppuTaNMKY III17:45Tampere / Poliisikoulu
Details
16.01.97
17.01.97
18.01.97
19.01.97
 
01/16
16.04.01
17.04.01
18.04.01
19.04.01
20.04.01
21.04.01
HornetsKOPS21:00Tampere / Tammelan koulu
Details
22.04.01
 
Extra Stats
  Score splits 
AllHomeAway
Point diff at halfWLWLWL
< -20 p19738197389869986998699869
< -10 p19738197389869986998699869
< -5 p19738197389869986998699869
< -2 p19738197389869986998699869
= 0 p19738197389869986998699869
> 2 p19738197389869986998699869
> 5 p19738197389869986998699869
> 10 p19738197389869986998699869
> 20 p19738197389869986998699869
  Inserted records 
Players
  Players 
AveragesHighs
#PlayerPosHGGsPpg1P2P3PFpgQ1Q2Q3Q4OTP1P2P3P
122 [card]Aalto EetuG45125.50.71.40.61.41.11.51.31.61.320473
25 [card]Aalto Janne57132.60.40.80.22.00.70.80.40.8-9431
38 [card]Aaltonen Markku100517.31.21.80.82.91.32.31.82.20.7181265
47 [card]Aapola KariG,F1882349.41.03.20.71.92.82.02.22.4-20472
514 [card]Aduna DavidG1337.90.52.90.51.81.82.21.72.2-233103
615 [card]Aho JoonasG34207.61.21.11.40.92.61.41.81.53.019444
7 [card]Ahokas TomiF19331-4.30.22.0-0.63.23.1---1226-
83 [card]Ahonen HenrikG,F1842039616.21.84.91.62.04.94.23.84.70.73511137
92 [card]Ahonen VesaG145284.90.30.80.90.91.11.40.91.2-25356
1036 [card]Ahoniemi MikaF189140292.60.11.3-0.60.50.60.80.8-1226-
11 [card]Alasuvanto MattiF,C19660-2.50.41.00.11.52.01.7---10451
1288 [card]Aleknavitsjus AndrusF,C2001413528.54.410.70.91.412.011.05.56.4-5015224
1315 [card]Ali-tolppa EeroG180382013.72.54.30.82.13.83.03.43.32.028795
1444 [card]Ali-tolppa JuhoG,F190171016.62.14.71.71.65.02.64.93.9-27596
1554 [card]Alonso RafaelF,C201958.91.23.70.11.63.01.81.92.2-17381
1621 [card]Antinkoski JaakkoF18375208.20.63.10.40.62.12.21.82.1-215102
1719 [card]Appelström MikkoF1931096213.92.44.80.52.32.93.53.93.40.5389132
1811 [card]Arvo NikoG,F18341-4.60.10.80.90.5-1.41.11.8-17133
195 [card]Arvonen Jari4961.60.30.6-0.50.10.40.30.8-1254-
209 [card]Asikainen Matti1-11.01.05.0-1.0-2.08.01.0-1115-
213 [card]Autio HeikkiG180772112.10.73.01.81.62.92.93.42.8-506197
2245 [card]Auvinen PerttuF,C193137110.60.65.00.01.35.56.40.26.0-414191
2313 [card]Bass JohnG,F183254526.40.62.30.42.12.82.71.21.5-23595
2459 [card]Berggren TimoC190265483.70.41.60.01.70.80.90.91.1-204101
258 [card]Bergman RistoG,F185562413.01.63.61.41.93.42.43.43.53.034895
2625 [card]Cal AylwinG3015.40.71.50.61.62.82.7-0.5-14452
2714 [card]Dehbi SamiF1903512.90.31.3-1.92.32.01.00.4-823-
288 [card]Eerilä JuhaniG77254.20.90.80.42.70.51.01.10.9-18543
2910 [card]Ekman TimoG1888818.20.20.92.10.94.75.12.11.8-24378
3020 [card]Ekqvist OlliG,F1842555516.91.84.42.01.55.76.03.64.85.03910148
3114 [card]Elomaa PekkaF1901182912.12.11.92.11.74.35.32.83.3-479148
3232 [card]Eskola MikkoF,C2042714.73.45.60.11.86.56.12.83.2-5215232
3318 [card]Filppu MikaG180691912.71.32.32.22.34.94.42.82.8-29596
347 [card]Forsman JanF,C19470-3.30.21.50.01.62.02.5-2.0-13261
3514 [card]Forssell Jaakko544318.52.36.61.01.94.34.45.14.62.53410153
3624 [card]Grahn Johan64197.60.61.90.81.91.71.91.91.5-21463
37 [card]Grönlund Mika32615.70.94.81.71.34.23.84.23.5-394107
3854 [card]Haakana VilleC18831249.81.53.30.62.62.72.41.92.9-29784
396 [card]Haanpää HannuG,F1921324512.81.94.12.11.54.14.34.04.11.34413118
4045 [card]Haapanen MikkoF1901586.40.62.60.22.71.51.71.71.4-14551
4114 [card]Haapaniemi Janne38129.61.93.80.02.31.73.62.43.32.02811121
4220 [card]Haapasalo VilleF,C19728913.23.35.7-1.83.03.92.85.1-33912-
4340 [card]Haavisto HeikkiF1901386611.11.14.10.62.23.03.12.72.32.2308125
449 [card]Haijanen AnttiF1842701136.30.52.50.21.31.31.61.51.80.1237104
4522 [card]Hakala SakariG2393413.23.23.80.81.95.45.62.82.6-3712137
467 [card]Hakamäki Sami-pekkaG180129229.81.23.80.32.23.43.42.72.4-278102
4722 [card]Hakanen Mauri1032.50.70.60.22.10.30.90.60.7-7521
48 [card]Hakola JanneG175107-8.30.42.11.31.04.65.1---353135
49 [card]Halme HenrikG19121-17.1---------36---
5011 [card]Halme Olli-pekkaF1874664.70.31.4-1.60.51.10.90.7-1726-
5155 [card]Halonen PetteriG1801796.51.22.20.31.92.20.81.22.3-14471
5213 [card]Hamnström Matias645318.43.05.61.42.74.75.23.94.60.53612136
534 [card]Hankosalo JesseG1113918.52.04.92.21.47.27.83.73.4-4511169
5433 [card]Harjula VesaF,C19534107.80.83.5-2.02.42.91.61.6-1748-
5515 [card]Hautala JuusoG17927101.80.10.70.11.60.70.50.50.4-7221
56 [card]Hautaniemi OlliG,F1815-2.20.21.0-1.42.52.0---512-
574 [card]Heikkilä JanneG17791214.30.61.20.31.60.71.21.11.00.414553
5821 [card]Heikkilä MikaelF1871233.30.21.6-0.81.30.90.80.22.0814-
5918 [card]Heinonen PetteriG401010.42.24.00.12.61.92.53.02.92.0217102
6045 [card]Heiskanen IlpoG17318993.20.31.40.01.71.21.20.90.81.013361
6115 [card]Heiskanen JoelG1723153.30.11.40.11.50.81.00.80.7-12161
6242 [card]Heittola ToniG181435386.50.40.91.52.12.42.51.31.5-24668
6310 [card]Helenius RamiG187754921.32.75.92.32.36.05.16.25.63.54410145
6415 [card]Helin MarkoG2832.80.40.80.10.80.60.50.70.4-18341
6544 [card]Helkearo NikoG18327124.40.91.30.31.70.81.41.01.3-12432
6655 [card]Hemming JonG18662158.20.91.81.51.42.01.52.43.0-24445
678 [card]Hinkkanen KariG562114.12.22.42.31.23.53.93.52.77.04610108
6820 [card]Hippolin KariG1211.20.10.6-0.50.20.80.20.2-412-
697 [card]Hirstiö HannuF19042147.10.72.80.31.81.51.82.11.70.518494
7044 [card]Hirstiö TeppoF,C19392349.21.43.90.02.72.32.12.22.61.8277132
7110 [card]Hirvelä JoniF,C1885392.90.51.20.02.40.81.00.70.8-9341
7212 [card]Hokkala Seppo103647.90.21.41.60.82.22.01.82.4-27397
7318 [card]Hokkanen JarnoG,F1821646.20.42.20.50.93.41.20.72.0-15273
747 [card]Holli TuomasF,C2011446713.81.05.80.42.35.44.22.82.92.0486214
7544 [card]Honkanen PaavoG48107.40.22.70.61.22.82.71.61.7-21393
769 [card]Hopkins GarciaF19724913.22.82.52.01.53.33.83.73.0-319107
774 [card]Huhtelin PetriF188189189.41.14.10.02.03.43.92.32.80.4456222
7851 [card]Hukkanen OllimattiF193133859.91.14.20.12.02.62.42.32.61.5266112
7912 [card]Hurri LauriG18393348.40.90.91.91.91.92.22.12.03.025655
80 [card]Hurskainen SamuliG,F88-12.12.14.40.42.46.36.6---326134
81 [card]Huttunen Antti27-12.71.64.90.52.97.47.2---3311153
8224 [card]Huuhtanen JuhoG,F93157.70.31.51.41.11.52.41.42.1-20375
8328 [card]Huuhtanen Kalle3833.60.10.90.50.81.30.80.90.7-14242
8422 [card]Hyriäinen TaunoG,F71285.80.80.91.02.41.51.41.61.3-16765
8517 [card]Hyrsylä JyrkiG186193384.10.41.00.51.21.21.11.10.9-21454
8621 [card]Hyvönen MarttiF1116.3-3.4-2.00.42.42.02.0-10-5-
8715 [card]Hämäläinen JoonasF,C1891234.20.81.7-1.41.31.51.00.3-1134-
8817 [card]Hämäläinen PanuG,F1871561513.91.54.41.21.56.15.52.83.20.7358167
8914 [card]Härkönen JuhaF,C19025197.60.92.10.91.71.31.72.82.1-19464
9020 [card]Härkönen MikkoF19215821.93.87.51.01.74.95.34.37.14.0438162
9132 [card]Ijäs PetriG100-6.80.20.42.00.84.45.1---25357
9234 [card]Ikonen Onni36163.00.21.20.11.40.70.70.90.8-8241
93 [card]Iso-Tuisku JussiG,F186130-13.91.03.22.21.76.87.8---338107
9433 [card]Jankama JuusoC192623218.33.67.20.12.24.14.84.44.9-4411173
95 [card]Jokela VilleF71-14.81.96.00.31.76.68.6---348173
9611 [card]Jokinen HenriF1904215.81.36.01.01.72.73.03.77.0-22272
9723 [card]Jokinen JussiG,F1852746416.32.25.41.12.35.05.04.34.33.54310155
985 [card]Jokiniitty JuhoC20317-1.80.20.70.12.20.91.4-1.2-8141
9913 [card]Jokiperä PetteriC197214614.50.51.60.30.61.31.21.31.20.718574
1002 [card]Jussila Tero65297.81.32.10.72.21.52.61.62.0-26793
10113 [card]Jylhäsalo MikaF825315.02.54.11.52.34.43.43.53.70.732996
10212 [card]Järvinen Antti2973.81.01.00.21.60.70.70.91.2-14442
10321 [card]Järvinen HannuC1941528114.12.95.40.12.23.33.43.63.64.03211151
104 [card]Järvinen JanneG,F17631-8.51.42.60.61.54.64.0---18553
10512 [card]Jääheimo JukkaF,C190171412.41.65.10.21.43.22.53.63.5-20581
106 [card]Kaakkolammi ReijoG89-2.20.11.00.10.62.12.6---15161
10711 [card]Kahila OskarG1071412.51.23.11.71.65.35.73.62.7-358127
10835 [card]Kallio HenriC794713.20.93.61.72.93.33.53.42.9-30697
10914 [card]Kallio JariG,F1861076510.30.91.91.92.72.42.32.92.7-23676
11014 [card]Kallio KonstaF,C9217.22.75.11.42.83.13.26.14.8-28794
11136 [card]Kallio SamiF189169217.60.92.10.12.41.51.61.41.52.035785
1129 [card]Kalliomäki JouniG1791423221.52.61.95.01.58.69.13.85.3-459714
1138 [card]Kananen JuhaF1931523710.21.53.01.01.84.04.02.52.44.0347126
11454 [card]Kannisto AkiF1803495.40.42.40.11.91.31.51.51.5-16281
1156 [card]Kannisto NikoF,C188834111.21.73.11.11.82.52.53.23.11.725794
116 [card]Kari SamiG41-19.1---------35---
117 [card]Kari SamiF89-10.71.44.70.12.25.56.1---256113
118 [card]Karisalmi JuusoG1805712.20.20.50.30.90.90.70.50.5-14334
11922 [card]Karru JonneF1881113.0-5.01.04.05.0-6.02.0-13-51
12012 [card]Kaunola RamiF195463519.32.55.12.22.65.53.95.14.63.0387138
12114 [card]Kautto JussiG17858167.80.71.91.51.52.01.82.42.61.024475
1228 [card]Kettunen MarkusF,C19079377.70.41.81.30.92.42.11.71.7-22574
12311 [card]Kiilunen JuhoG,F183102599.11.52.41.02.42.42.72.22.3-24784
1246 [card]Kivimäki JukkaF1873542.40.20.90.11.50.71.20.40.6-8342
12512 [card]Kivinen SamiF96529.41.73.60.12.22.72.21.82.41.02610111
12614 [card]Koivisto PerttuF,C1902922.30.30.90.01.40.41.00.50.4-11341
12743 [card]Koivumäki EeroF,C19129811.12.24.40.01.22.83.12.23.0-237111
128 [card]Koivunen MikaG39-7.30.72.00.91.74.44.3---22484
1296 [card]Koivuniemi Jaakko43154.60.22.20.01.21.01.41.11.00.515271
13011 [card]Koivusalo Timo-pekkaG1832707914.70.94.61.51.85.76.32.83.22.06762011
13127 [card]Kojo AnttiG11253.60.21.20.31.11.92.00.71.3-25365
13225 [card]Kokkala JuhaG,F19551277.00.71.61.01.81.61.51.52.22.021554
133 [card]Kokkonen EsaC123-4.40.71.90.01.92.33.4---286141
13433 [card]Kokkonen KimmoC194331610.81.34.7-2.22.22.92.43.4-23511-
13521 [card]Korhonen RoopeF18642136.10.41.40.62.81.21.21.21.4-19454
13634 [card]Korhonen TuomasC187177443.10.41.30.02.10.70.80.80.9-15771
13712 [card]Korhonen VilleF,C1911434420.32.66.21.72.47.36.55.04.9-399166
13891 [card]Kortelahti EeroG1807015.70.21.60.70.62.53.40.20.8-273116
13954 [card]Koski JoonasF,C19138258.11.23.20.22.12.21.72.31.80.524791
1409 [card]Koski KimmoG184884616.51.33.72.41.34.04.33.83.83.3397128
14121 [card]Koskinen JoonasG18026125.60.51.50.61.61.51.41.01.51.024455
14297 [card]Kostilainen MikaG1722114.10.11.60.20.40.71.11.01.2-18273
14350 [card]Kostilainen TommiF94149.41.13.40.51.34.33.91.41.8-345133
14444 [card]Kotajärvi JoonasF,C195791811.91.14.20.81.95.24.92.63.0-257113
14525 [card]Kubu JanarG14051.90.10.60.22.31.11.10.50.4-11253
14643 [card]Kukkonen VilleC19585277.80.93.20.11.82.93.01.71.5-224102
1478 [card]Kuldsepp Siim58184.20.30.90.72.21.10.80.91.51.014434
14843 [card]Kurikka JuhaG133262.70.10.30.31.70.40.50.30.6-13222
149 [card]Kurki JanneG47-1.80.00.80.01.01.22.0---11151
15024 [card]Kurlin AriG,F179166395.20.62.10.11.22.22.31.31.31.518483
15110 [card]Kuusenoksa TimoF19191346.40.61.31.01.81.51.91.21.71.021675
15234 [card]Kuusisto MiikaG111568.41.41.91.01.32.12.02.22.02.020965
1539 [card]Kylökäs OlliF188251412.90.93.91.61.73.84.32.32.9-25384
15410 [card]Kyyhkynen JarnoG185135629.61.82.71.01.22.72.12.72.91.524884
1558 [card]Laihanen LauriG190932922.03.44.52.81.66.35.94.34.4-57131413
156 [card]Laine KalleG76-13.31.94.21.02.37.07.2---3612174
157 [card]Laine MatiasF193101-10.41.22.81.21.36.15.2---278114
15815 [card]Laitinen JanneF18526157.80.83.40.12.01.22.32.12.4-17482
159 [card]Lakaniemi SakkeG,F25-4.20.21.30.51.72.33.2---14253
1606 [card]Lampi JukkaF15411.61.73.01.21.85.04.70.83.4-29593
1613 [card]Lankia AnttiG174122478.50.92.50.92.12.52.81.72.04.333695
16234 [card]Latva-Pukkila NikuG1814393.90.30.80.71.30.71.01.31.0-13263
16314 [card]Latvala Timo59145.41.31.30.41.51.21.11.11.71.016652
16430 [card]Laukkanen TeroG1833599.20.31.62.70.93.53.02.82.5-28147
16511 [card]Lehrbäck Antti1147.41.41.90.73.00.81.12.43.1-21362
16613 [card]Lehtinen JuhaC78179.81.34.20.01.54.34.31.11.3-367181
16720 [card]Lehtinen LauriF,C83226.91.32.70.01.82.62.52.52.9-267111
16875 [card]Lehtiniemi JyrkiF1939514.50.81.90.01.12.92.8---15571
1699 [card]Lehtonen Jukka109555.10.81.10.71.81.01.61.21.6-17664
17017 [card]Lehtonen TuomasF114435.60.21.40.91.51.62.01.81.5-24386
17154 [card]Leino TapaniC1324.90.52.2-0.80.91.81.11.2-1436-
17252 [card]Leivo JonneC19546116.30.92.7-2.22.62.21.50.9-1848-
17334 [card]Leppäkoski MiroF1941194911.42.15.20.12.43.62.83.03.43.0419192
1744 [card]Leppänen Joonas59178.70.41.51.40.91.82.11.91.73.524375
17531 [card]Liimatta TapaniG,F192176279.21.83.00.70.92.63.02.22.01.5281094
1767 [card]Liljelund HarriG,F185111424.60.71.50.32.01.11.01.31.2-16663
17753 [card]Liljeroos JuusoC19587194.70.51.70.03.00.81.30.81.3-26371
17832 [card]Liski EeroF,C1933386.50.92.8-2.42.12.32.51.4-1466-
1797 [card]Listenmaa VesaG136656.00.40.91.21.31.61.61.21.30.321555
18011 [card]Llovet Ferrer MarcF26310.71.63.70.62.23.73.13.92.3-19594
1818 [card]Loponen Juho51287.90.73.00.41.42.31.51.82.34.020383
18220 [card]Luoma AnttiF18743211.01.34.80.11.36.47.20.10.8-367171
1833 [card]Luomala AnttiG,F1831315.00.71.50.50.81.31.21.80.7-12242
18413 [card]Luoto Jarkko3149.51.41.91.11.82.01.92.22.33.033965
18513 [card]Luoto Timo371511.92.23.11.02.61.82.83.13.91.025695
18615 [card]Luotonen MarttiG5083.80.71.30.10.80.90.90.71.3-15571
1875 [card]Lähteenmäki KariC12810615.82.16.30.42.75.05.03.13.51.73610163
18822 [card]Lähteenmäki ToniC19382395.50.42.6-2.01.11.71.41.3-1638-
18926 [card]Majava VilleG183129422.80.10.50.62.20.80.70.60.6-11233
190 [card]Malinen ArtoF104-13.31.75.8-2.47.47.1---341016-
191 [card]Mankinen JuhaC125-3.80.51.60.01.52.42.8---254112
19210 [card]Matikka SamiG,F18532416.33.13.61.42.92.53.63.94.5-31783
19312 [card]Mélart MikkoF185200387.21.22.80.12.41.81.72.01.61.5287121
1948 [card]Mellin Antti-pekkaF,C183331111.51.42.71.62.53.93.51.92.5-27476
19541 [card]Metsälä HeikkiG,F1861634.10.91.60.11.61.01.11.60.7-14362
19612 [card]Metsänoja TimoG185392936.80.10.61.90.92.22.21.72.01.443389
19710 [card]Mettänen OlliG17811414.01.73.51.72.04.13.23.23.21.8378127
19844 [card]Mikkola ArttuG,F724210.32.13.20.72.22.72.22.82.81.0279104
19911 [card]Mikkola JussiF1875597.30.81.31.31.63.62.51.70.90.525656
2007 [card]Mikkola Tommi2-2.01.00.5-2.01.0-0.50.5-221-
20141 [card]Mikkola ToniF1884494.40.91.20.42.31.51.21.00.9-14553
2025 [card]Minetti TeroG186112519.13.35.41.81.110.09.32.34.3-489186
203 [card]Minkovitsch JariF139-4.10.21.00.71.23.32.7---20275
20444 [card]Murtomäki EetuG1814397.71.22.40.51.72.83.81.41.2-20583
20533 [card]Myllykangas MikkoF,C19029178.71.33.50.11.82.62.32.02.12.521593
20651 [card]Myyryläinen JereC19837137.60.93.00.21.42.01.72.11.61.018481
20725 [card]Mäkelä MarkusG,F186702914.93.54.90.82.73.84.03.93.82.6339133
20823 [card]Mäki VilleF187315.00.32.3-3.00.70.71.32.3-713-
20912 [card]Mäkinen Jani1732044.00.21.40.31.70.91.11.00.9-13251
21020 [card]Mäkinen Jarno187112399.50.92.11.53.02.82.22.72.0-30494
2118 [card]Mäkinen Juha1996.41.71.60.42.31.62.10.81.7-12541
21222 [card]Mäkinen JuusoF1923145110.51.24.40.11.53.93.82.42.7-3113143
21313 [card]Mäkinen Jyri22165.00.51.70.41.71.11.11.11.9-15362
21425 [card]Mäkinen Masi1-7.02.01.01.0---7.0--7211
21544 [card]Mäkinen MikkoG137149.90.82.51.31.14.64.81.92.9-28896
21614 [card]Mäkinen PasiG178203368.91.32.41.01.64.13.42.02.6-3310126
21733 [card]Mäkinen Petri52146.31.81.40.21.81.51.41.21.2-191151
21888 [card]Mäkinen ViliG,F19255238.31.71.90.81.41.92.12.11.71.526774
21912 [card]Määttä AleksiG178703821.62.35.22.91.98.28.24.94.1-459168
2206 [card]Nevalainen AnssiF1834754.10.41.60.21.70.90.81.01.5-12561
2217 [card]Niemi AriG179181232.80.11.20.10.81.11.40.60.6-20276
22213 [card]Niemi JukkaC197243184.30.31.10.10.91.11.10.60.6-18352
22323 [card]Niemi Jussi63428.51.32.11.02.32.51.82.11.83.035895
22432 [card]Niemi PekkaF,C112427.21.52.50.23.11.61.92.01.6-22793
22540 [card]Niemi TommiF18530138.41.32.90.41.81.81.72.02.91.024982
22621 [card]Nieminen Jaakko-pekka27811.32.34.30.13.32.42.52.24.3-319132
22723 [card]Nummela JussiF,C18735-4.10.61.60.12.40.90.70.42.0-10231
2287 [card]Nummi ToniF197291312.91.72.91.61.43.72.82.93.0-23885
2299 [card]Nurmilo JouniG17886354.60.61.70.21.91.00.91.41.3-14462
23035 [card]Nykänen MikkoF1841553.60.41.6-3.61.11.30.60.7-1336-
23116 [card]Nynäs ThomasF1859113.30.13.81.91.28.04.9-2.0-20173
23237 [card]Näppilä MikkoG18321610619.82.34.23.02.05.14.95.05.42.372151811
2337 [card]Nättilä TommiF1821332.80.11.20.11.10.90.20.80.9-7131
234 [card]Oey MarcoG,F91-9.11.04.00.11.25.14.5---297132
23510 [card]Oinonen TapioG180120468.31.41.81.12.12.62.12.12.34.527776
23615 [card]Okemo ElvisC204271519.14.77.00.12.24.74.44.75.06.03411131
23734 [card]Ovaska MikkoG,F19312-14.95.53.02.00.94.54.54.54.0-261133
23812 [card]Paavola Elias18721719.43.06.80.71.64.54.83.65.74.0329134
23922 [card]Pajari MikkoG,F18728109.90.32.61.50.62.52.72.32.5-322104
240 [card]Pajula JussiG,F51510.42.41.40.83.83.03.61.31.4-27432
24150 [card]Pajula KimmoC77345.90.82.20.22.51.51.41.41.3-18372
24233 [card]Pajunen JoonasG1801026410.11.83.10.72.12.62.32.52.72.7268104
243 [card]Pakarinen AnttiG2-1.0-0.5-0.5-1.0---2-1-
24434 [card]Papinoja Sami341713.11.63.21.52.13.43.83.02.1-32585
24523 [card]Partinen AnttiG180572712.12.14.20.81.43.73.22.63.50.828693
24640 [card]Pasanen AnttiG182154408.11.72.50.81.72.32.22.42.41.7231075
24731 [card]Paskov AntonG1763675.30.51.90.31.41.11.01.81.42.015363
24844 [card]Pekkala PasiF188126143.10.20.80.40.90.90.70.70.9-15233
2499 [card]Pekkarinen TatuG,F,C183131517.74.34.62.32.29.810.03.32.3-5211196
25052 [card]Peled BenjaminF,C1941767.41.43.0-1.82.51.41.81.7-1546-
251 [card]Pelkonen TonyG,F1797-2.90.10.70.40.42.83.0---5111
2526 [card]Peltokangas PanuF,C1956512.52.24.70.32.04.22.32.83.2-19671
2534 [card]Pennanen TomiG6542.20.10.40.41.11.21.40.30.5-23264
25455 [card]Pentti JussiG1781095912.71.62.81.92.43.43.13.12.95.0439157
25540 [card]Penttilä ErkkoF186245959.41.23.00.61.71.82.22.22.80.8298114
25623 [card]Perttilä RobertF189953820.13.16.01.72.66.16.64.86.16.54612146
25715 [card]Petelius JaakkoF197864010.92.23.90.02.72.92.32.52.30.5279101
25828 [card]Pihlava AnssiF18665275.60.42.30.21.41.41.51.81.0-17372
25943 [card]Pitkänen LauriG,F18470266.40.62.40.41.41.51.41.22.22.022492
2608 [card]Pitkänen TimoG1806151.50.20.30.20.80.40.40.40.3-11241
261 [card]Poltinoja JesseG17348-10.20.92.21.61.85.75.2---27566
2625 [card]Päivike PekkaC20013669.62.13.70.11.54.84.81.94.5-2911132
26325 [card]Pärnoja GabrielF18759136.10.91.80.51.51.51.71.31.6-20573
26421 [card]Pärnoja Siim1811034011.51.63.70.82.33.62.93.12.7-3312154
26540 [card]Pärssinen JussiG,F181108263.70.41.50.11.81.61.80.81.0-16381
26632 [card]Raamat MarkoF19530-16.75.01.01.00.36.0--4.0-29511
26720 [card]Raitio Kari3333.0-0.11.01.00.41.20.80.93.015-25
2686 [card]Rajamäki VilleF,C19021076.11.12.30.10.72.52.71.21.6-217103
2699 [card]Rantanen SamiF167246.50.70.70.61.50.80.91.00.9-2711106
2707 [card]Rauhala MarkusC188103166.91.12.80.02.41.31.91.81.8-247111
27112 [card]Rauhala TuomasF19026611.41.25.00.12.53.12.83.22.4-336152
272 [card]Raunio LassiF63-13.01.65.70.01.26.86.9---415191
27335 [card]Reijula PekkaC19419910310.11.94.10.02.02.52.62.52.41.9349161
27443 [card]Reinikka TommiG,F3113.50.21.40.11.10.41.00.51.4-10141
27524 [card]Reinola TopiG18795357.40.82.00.91.52.01.71.81.9-18574
2768 [card]Reponen Samuli1825135.50.10.31.41.41.40.61.81.4-21226
27714 [card]Reunanen JoniF18160114.90.81.10.81.71.31.31.01.8-16543
2789 [card]Riihelä Sami1913266.20.82.70.12.40.91.11.92.5-15571
2795 [card]Riihimäki AapoG,F185462912.21.23.11.71.63.33.03.03.1-307106
2806 [card]Rintala JussiF186823816.32.04.51.61.63.93.93.94.2-328115
28114 [card]Ristimäki HeikkiG,F1821652.80.40.80.22.20.80.60.60.8-7231
28211 [card]Romu Jussi88306.91.62.90.02.92.32.01.51.92.022791
28345 [card]Ronkainen MikkoG,F19321922.10.10.40.42.61.91.8---19183
28425 [card]Roomets RaunoG18886199.90.31.82.01.13.02.42.12.31.525376
2856 [card]Rosario ElwinG,F632212.21.14.20.82.84.65.02.02.4-275114
28616 [card]Roslund RikuG186301510.41.12.71.12.72.12.22.43.1-23474
2876 [card]Ruoholahti LauriF190134424.00.71.50.13.11.11.60.91.0-21492
2888 [card]Ruusukallio KalleG17715-4.50.41.90.10.90.71.31.51.0-17271
2899 [card]Ruusunen SamiF19744126.10.92.50.01.42.32.00.91.52.016571
290 [card]Saarela KimmoF,C190135-5.10.52.30.01.83.44.0---286123
2917 [card]Saari Jussi1-8.0-4.0-3.0-8.0---8-4-
2927 [card]Saarinen Jari63307.11.62.70.12.11.72.31.62.00.3287111
29322 [card]Salakari JariG,F180146.50.91.11.11.23.63.21.81.96.027868
2947 [card]Salminen LassiF18812118.90.92.80.81.65.25.10.41.4-395187
2958 [card]Salo TatuF1881604711.12.15.00.01.93.03.42.83.63.0308131
29617 [card]Salokangas JariG,F17825938.40.43.20.51.24.44.81.31.7-495165
2979 [card]Salokangas MikaF1932288812.02.05.00.12.03.22.93.32.90.8499212
29840 [card]Salomaa ReimaF,C19847153.30.21.6-0.90.91.01.00.8-1025-
29931 [card]Salonen AnttiG1627.20.91.80.91.71.61.81.82.1-19364
30015 [card]Salonen SanttuG1863446.30.71.50.92.13.12.90.5--21563
30111 [card]Salonius JamiG185101459.91.23.10.92.92.32.52.62.6-27696
30215 [card]Sarjanoja MarkoG171169172.90.31.10.01.10.40.70.70.73.0315121
30320 [card]Saukkonen JaakkoF1982118322.42.76.91.91.28.57.94.95.34.769112811
30441 [card]Saukkonen JoonasC201270637.11.22.80.11.32.52.81.32.01.7397183
30523 [card]Savolainen Miika161316.80.82.73.70.64.43.65.93.5-27376
3068 [card]Savunen TeemuF5327.20.33.20.21.43.12.83.01.9-262131
30741 [card]Schnabel JukkaF,C188196467.40.82.80.31.42.12.41.31.90.8215104
3085 [card]Schorpp MarcusF1936532.80.31.20.02.41.91.70.30.5-10241
3095 [card]Schreck JoonasG86129.70.82.81.01.44.43.82.92.01.0278124
31023 [card]Selin Aki1997.50.92.20.43.21.61.81.71.6-17462
31122 [card]Selin JuhaG180793116.61.72.42.91.43.83.83.44.01.531778
31210 [card]Selin TatuF,C190149789.91.53.50.52.62.42.62.42.62.0266104
31330 [card]Setälä EeroG18010564.40.10.21.30.90.81.11.21.4-15224
3148 [card]Setälä JoniG18092712.71.44.20.32.02.63.22.92.76.0316133
31540 [card]Setälä MatiasG1805226.10.70.91.21.42.12.31.21.1-22465
31624 [card]Sievälä JanneG18332014314.91.33.42.31.04.44.53.54.41.64410149
31711 [card]Siikarla MikaG17790144.50.41.70.30.81.01.01.11.40.521573
31810 [card]Siira TuomasF,C19798238.31.73.60.01.82.12.91.92.3-266111
3196 [card]Siivola PetriG1843354.10.61.20.31.50.90.81.01.2-12341
320 [card]Siltanen Mika11-8.21.02.90.52.94.93.7---18562
321 [card]Simula IlkkaG40-8.6---------28---
322 [card]Sinervo Petri9-3.70.31.30.20.92.42.3---8231
323 [card]Siren Arimo85-16.41.65.01.61.39.08.4---6610276
32452 [card]Siren JaakkoF18884194.80.70.90.81.51.21.51.31.1-21674
325 [card]Siren OssiG,C1746-0.3-0.2-1.22.0----2-1-
326 [card]Solin Matti2---------------
327 [card]Sorvoja KalleG128-4.20.41.50.31.42.62.9---202103
328 [card]Stilve Kristaps12-20.91.66.91.82.18.212.7---384136
3298 [card]Sukanen SauliF197331816.61.53.82.52.35.43.64.23.8-30777
3308 [card]Suuriniemi JereF180149295.40.92.10.11.71.61.61.41.8-24682
3319 [card]Suvanto SauliC1934289.72.13.70.12.73.03.62.52.3-268101
33234 [card]Svartström PekkaG17864118.91.62.31.11.92.62.42.32.2-28865
3335 [card]Syrjä MattiG1861225615.61.84.11.92.14.23.93.63.93.0297116
33445 [card]Syrjänen JanneF18580197.72.02.90.42.71.92.42.52.10.220672
3354 [card]Syväoja JussiG1861409113.50.92.92.31.33.33.43.13.52.8336106
3369 [card]Takku AnssiF1178210.91.34.70.11.62.42.62.73.04.7286131
3375 [card]Talliniemi TimiF255447.00.93.00.02.82.52.72.11.51.818881
3383 [card]Talvitie JukkaF1894686.51.12.20.41.42.82.41.11.5-25883
339 [card]Tammi VilleF,C123-6.60.32.90.12.23.94.3---255123
34023 [card]Tamminen OlliG,F188482610.61.03.31.02.02.32.53.22.6-20393
34195 [card]Tamminen Tuomas185166258.30.93.20.31.52.12.02.02.03.0267105
3423 [card]Tapanainen VilleG18195108.00.71.90.42.01.31.31.31.62.0295143
34333 [card]Tarhonen ToniC19472178.41.43.40.12.43.13.12.32.31.521692
34420 [card]Tarvainen JaakkoF1911003610.60.61.92.11.52.92.52.62.51.329477
34510 [card]Temmes TuroG17728513.11.72.21.82.02.52.92.14.1-27865
34645 [card]Tervonen JanneF19029111.12.86.91.92.45.15.24.77.3-388174
34724 [card]Tiainen EetuG,F187271815.32.35.70.51.44.03.63.93.8-337123
3488 [card]Tiensuu Timo3161.50.40.50.00.20.10.60.10.8-9231
34930 [card]Tilvis KalleG1222.10.20.40.31.20.71.0-0.4-5221
35050 [card]Toiminen JaniF,C197170588.31.62.90.32.23.13.41.61.8-278103
35127 [card]Toiminen MarkoF191180605.51.11.80.31.31.52.01.01.61.3216103
3525 [card]Toivonen JuhaG,F18950203.00.91.00.12.20.91.00.40.7-13451
35322 [card]Tolonen Jyrki1021.70.50.6-2.8-0.50.40.8-422-
354 [card]Tolonen LauriG,F82-11.00.31.52.61.76.75.8---28378
3556 [card]Toola HannuF19215172.60.41.10.01.51.31.80.80.7-12561
356 [card]Tulonen PasiF20-7.31.62.70.32.55.13.5---25582
35732 [card]Tuomi OlliG,F182246658.81.12.60.81.61.92.32.22.80.3288105
35853 [card]Tuomisto PietariF1864954.10.61.60.12.11.11.60.81.0-13351
35934 [card]Tuomola JoonasG18552116.50.53.00.00.81.51.41.81.8-16381
360 [card]Tuovinen ArttuG140-6.40.31.60.90.54.03.9---30394
3618 [card]Turpeinen AleksiG2716.90.62.10.71.22.94.20.82.2-23364
36224 [card]Typpö AriG,F184712.40.41.0-2.00.31.60.10.4-522-
36311 [card]Tähkä RoopeG,F19516419.14.14.52.12.64.54.54.45.9-321194
36431 [card]Vaalavuo YrjöG180351514.53.03.71.32.54.74.73.23.1-3411104
36530 [card]Vaherto Ruben112326.70.41.51.10.91.92.31.41.8-27675
36623 [card]Vahtolammi Mika90418.92.41.80.81.62.02.12.02.3-361074
36714 [card]Valkonen MarkusG1785695.90.71.80.40.91.41.01.21.9-19562
36856 [card]Valkonen SamiG95589.71.42.11.51.32.82.62.32.3-34686
36913 [card]Vartiainen JuhaF180150265.10.21.70.30.51.21.01.11.1-19262
37018 [card]Vartiainen SamiG180111624.81.01.10.52.41.11.11.11.42.219744
3714 [card]Vartiainen TimoG,F18123911614.61.74.11.51.23.74.53.53.62.84711167
37233 [card]Venäläinen IstoC192149296.80.91.50.32.11.71.71.81.10.331783
37314 [card]Vienola TimoG150254.00.31.20.41.41.01.21.00.8-15454
374 [card]Viita JoonasF19050-11.61.25.00.12.35.66.2---245112
37511 [card]Viitanen Kari735.00.72.1-2.6-2.3-2.7-1427-
37614 [card]Viitaniemi Jouni106611.81.44.40.51.34.96.11.22.3-456193
3776 [card]Virkki Ville186119409.01.33.00.62.41.52.22.62.61.0346135
3787 [card]Virtanen JouniG1861174710.60.91.82.11.72.72.32.82.82.029787
37915 [card]Virtanen MarkkuF,C18656162.90.41.30.02.30.80.70.90.5-10551
38015 [card]Vornanen MatiasG,F186884812.20.94.21.01.53.22.72.93.3-355175
38110 [card]Väisänen JuhoC19864158.30.73.60.11.61.62.12.22.4-284142
3827 [card]Väliheikki MikkoG1792624.10.31.80.01.11.41.61.20.8-13261
383 [card]Väänänen Patrik21-1.90.10.9-1.51.91.6---814-
38433 [card]Väänänen TuomasC2003387.40.63.30.01.81.81.62.11.81.019691
385 [card]Väätäinen KariG180250-5.80.32.30.31.24.34.2---244124
3864 [card]Yläkangas AnttiF18953263.70.91.40.01.80.80.90.91.2-13461
387 [card]Österdahl KalleG,F18223-3.60.41.40.11.73.42.4---13351
38830 [card]Österlund KonstaG1801025612.62.63.71.21.04.33.73.53.33.5368117
9.01.12.80.81.73.03.12.12.31.272152814