Sarja
2010-2011, V Divisioona

Päivä
18.11.2010 21:00
Sali
Puisto-Emmaus, Tampere
Katsojia
2
Tuomarit
Niemelä Kari, Sandholm Heikki
Pisteet
  Pisteet 
KoukkupolvetKoritehdas
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
15Jankama Juuso[card]C[x]26126630
10Kivinen SamiF[x]34--37
13Nystedt ArneG,F[ ]3---22
20Pesonen LaurusG[x]-1095731
7Virtanen Jouni[card]G[x]1--3-3
30Vornanen KimmoG[x]24-5-9
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
42Heittola Toni[card]G[x]2-2--2
10Hirvelä Joni[card]F,C[ ]3--224
30Kettunen Markus[card]F,C[ ]145--9
12Metsänoja Timo[card]G[x]1336315
33Niemi Jukka[card]C[ ]2422-8
9Nurmilo Jouni[card]G[ ]423-27
52Peled Benjamin[card]F,C[x]32-327
40Salomaa Reima[card]F,C[x]------
51Suuriniemi Jere[card]F[ ]12--79
53Tuomisto Pietari[card]F[x]3---22
Pisteprofiili
  Pisteprofiili 
KoukkupolvetKoritehdas
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
20Pesonen LaurusG3138%5102
15Jankama Juuso[card]C3037%811-
30Vornanen KimmoG911%14-
10Kivinen SamiF79%13-
7Virtanen Jouni[card]G34%--1
13Nystedt ArneG,F22%-1-
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
12Metsänoja Timo[card]G1524%--5
30Kettunen Markus[card]F,C914%-31
51Suuriniemi Jere[card]F914%221
33Niemi Jukka[card]C813%23-
9Nurmilo Jouni[card]G711%13-
52Peled Benjamin[card]F,C711%32-
10Hirvelä Joni[card]F,C46%-2-
42Heittola Toni[card]G23%-1-
53Tuomisto Pietari[card]F23%-1-
40Salomaa Reima[card]F,C--%---
Pistetilastot
  Tilastot 
1P2P3P
JoukkueM/A1P%PpSMPPpSMPPpS
Koukkupolvet15/1883 %18 %295871 %3911 %
Koritehdas8/1173 %13 %173454 %72133 %
Prosenttiosuus tehdyistä pisteistä
Prosenttiosuus tehdyistä koreista
Aloittajat vs VaihtopelaajatMääräPisteetPpSPpgFpgPituus
Koukkupolvet
Aloittajat58098 %162189 cm
Vaihtopelaajat122 %2.03.0
Koritehdas
Aloittajat52641 %52189 cm
Vaihtopelaajat53759 %7.42.2187 cm
Ennätykset
  Ennätykset ottelussa 
KoukkupolvetKoritehdas
Pisteet31 pPesonen Laurus
15 pMetsänoja Timo [card]
Vapaaheitot8Jankama Juuso [card]
3Peled Benjamin [card]
2 pisteen korit11Jankama Juuso [card]
3Kettunen Markus [card]
Niemi Jukka [card]
Nurmilo Jouni [card]
3 pisteen korit2Pesonen Laurus
5Metsänoja Timo [card]
Henkilökohtaiset virheet3Kivinen Sami
Nystedt Arne
4Nurmilo Jouni [card]
  Pelissä rikotut joukkuekohtaiset ennätykset 
KoukkupolvetKoritehdas
Kausi (2010-2011)
  • Ennätyksen sivuaminen tehdyissä vapaaheitoissa
    Ennätys: 15 x 1P

  Pelissä rikotut pelaajakohtaiset ennätykset 
KoukkupolvetKoritehdas
Vornanen Kimmo
Kausi, 2010-2011, GP:12
  • Piste-ennätys
    uusi ennätys: 9 P, vanha ennätys: 8 P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 2 pisteen koreissa
    Ennätys: 4 x 2P
  • Suurin prosenttiosuus joukkueen pisteistä
    uusi ennätys: 11 % PpS, vanha ennätys: 10 % PpS
  • Piste-ennätys eräpisteissä
    uusi ennätys: 5P (Erä:3), vanha ennätys: 4P
  • Piste-ennätys 2 pisteen koreissa erää kohden
    uusi ennätys: 2 x 2P (Erä:1), vanha ennätys: 1 x 2P

Niemi Jukka [card]
Kausi, 2010-2011, GP:21
  • Piste-ennätyksen sivuaminen
    Ennätys: 8 P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 2 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:2)
Joukkue, Koritehdas, GP:45
  • Piste-ennätyksen sivuaminen
    Ennätys: 8 P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 2 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:2)
Seura, Morbid Basket, GP:54
  • Piste-ennätyksen sivuaminen
    Ennätys: 8 P

Peled Benjamin [card]
Kaikki, GP:16
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:4)

Suuriniemi Jere [card]
Kausi, 2010-2011, GP:10
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 1 x 3P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 7P (Erä:4)
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 3P (Erä:4)

Mukana vain ennätyskohdat joihin saatavilla vähintään 4 ottelun verran dataa.

Pistetilanne
  Pistetilanteen kehitys 
KoukkupolvetKoritehdas
  Korierittely 
Otteluhistoria
   
ListaPistetilastotKalenteri
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue B
DVkoJoukkueFH1H21P2P3P
V10/16AKoukkupolvet5838204214Tiedot
BKoritehdas8835533299
V2/16AKoritehdas7844344258Tiedot
BKoukkupolvet5721367222
V46/15AKoukkupolvet5619379193Tiedot
BKoritehdas83364772012
V9/15AKoritehdas40Tiedot
BKoukkupolvet
Ha9/15AKoritehdas9852463349Tiedot
BKoukkupolvet42222011141
V3/15AKoukkupolvet4731164173Tiedot
BKoritehdas66363011233
V45/14AKoritehdas4024168104Tiedot
BKoukkupolvet61313011194
V10/14AKoukkupolvet7137348273Tiedot
BKoritehdas5926334205
V50/13AKoritehdas7329442229Tiedot
BKoukkupolvet4915344155
V43/13AKoukkupolvet75344111320Tiedot
BKoritehdas6337264197
V7/13AKoritehdas51222910191Tiedot
BKoukkupolvet57233413164
V47/12AKoukkupolvet78413710228Tiedot
BKoritehdas6535302245
V5/12AKoukkupolvet5832267213Tiedot
BKoritehdas4721262183
V46/11AKoritehdas4823255117Tiedot
BKoukkupolvet6830385245
V8/11AKoritehdas6424409205Tiedot
BKoukkupolvet5530257184
V46/10AKoukkupolvet82453715293Tiedot
BKoritehdas6332318177
V10/10AKoritehdas402911101013Tiedot
BKoukkupolvet32-324248
V49/09AKoukkupolvet6631358178Tiedot
BKoritehdas5130216183
V8/09AKoukkupolvet9547486375Tiedot
BKoritehdas5518377184
V47/08AKoritehdas55401510183Tiedot
BKoukkupolvet6941289272
V3/06AKoritehdas9244489345Tiedot
BKoukkupolvet6237257205
V40/05AKoukkupolvet59312818135Tiedot
BKoritehdas5437175203
V11/05AKoukkupolvet9547485394Tiedot
BKoritehdas4521249124
V50/04AKoritehdas84414317265Tiedot
BKoukkupolvet7334395284
V2/04AKoritehdas6825433255Tiedot
BKoukkupolvet104416315347
V41/03AKoukkupolvet7245278292Tiedot
BKoritehdas7126456199