Nakkelijat
Seura
Kyröskosken Kiskojat
Kaupunki
Hämeenkyrö
Alue
Läntinen alue

Sarja
Joukkuehistoria
  Joukkuekartta 
KausiVIV
2019-2020Nakkelijat
2018-2019Nakkelijat
2017-2018Nakkelijat
2016-2017Nakkelijat
2015-2016Nakkelijat
2014-2015Nakkelijat
2013-2014Nakkelijat
2012-2013Nakkelijat
2011-2012Nakkelijat
2010-2011Nakkelijat
2009-2010Nakkelijat
2008-2009Nakkelijat
2007-2008Nakkelijat
2006-2007Nakkelijat
2005-2006Nakkelijat
2004-2005Nakkelijat
2003-2004Nakkelijat
2002-2003Nakkelijat
2001-2002Nakkelijat
2000-2001Nakkelijat
1999-2000Nakkelijat
1998-1999Nakkelijat
1995-1996KyKi
1994-1995KyKi
Otteluhistoria
   
ListaPistetilastotKalenteri
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue BNakkelijatMuut
DVkoJoukkueFH1H2Q1Q2Q3Q41P2P3P
IV41/19ARahku7843352023171891811Tiedot
BNakkelijat6537281324131514157
Tuleva
   
Vko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai  
19/42
14.10.19
15.10.19
16.10.19
NakkelijatVehmaisten Urheilijat20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
17.10.19
18.10.19
19.10.19
20.10.19
 
19/43
21.10.19
22.10.19
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
27.10.19
YMCA Tampere KorioritNakkelijat18:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
19/44
28.10.19
29.10.19
30.10.19
NakkelijatBC Sisu II20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
31.10.19
01.11.19
02.11.19
03.11.19
 
19/46
11.11.19
12.11.19
13.11.19
14.11.19
15.11.19
16.11.19
Haka-BasketNakkelijat10:30Valkeakoski / Liikuntahalli
Tiedot
17.11.19
 
19/47
18.11.19
19.11.19
20.11.19
NakkelijatKoritehdas20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
21.11.19
22.11.19
23.11.19
24.11.19
 
19/48
25.11.19
26.11.19
27.11.19
28.11.19
29.11.19
30.11.19
Morbid All-StarsNakkelijat17:30Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
01.12.19
 
19/49
02.12.19
03.12.19
04.12.19
NakkelijatYPa20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
05.12.19
06.12.19
07.12.19
08.12.19
 
19/50
09.12.19
10.12.19
11.12.19
NakkelijatLost Boys20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
12.12.19
13.12.19
14.12.19
15.12.19
 
20/2
06.01.20
Nokianvirta WarriorsNakkelijat20:45Nokia / Nokian lukio
Tiedot
07.01.20
08.01.20
09.01.20
10.01.20
11.01.20
12.01.20
 
20/3
13.01.20
14.01.20
15.01.20
NakkelijatOpetuslapset II20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
16.01.20
17.01.20
18.01.20
19.01.20
 
20/4
20.01.20
21.01.20
22.01.20
NakkelijatRahku20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
23.01.20
24.01.20
25.01.20
26.01.20
 
20/6
03.02.20
04.02.20
Vehmaisten UrheilijatNakkelijat20:15Tampere / Vehmaisten koulu
Tiedot
05.02.20
06.02.20
07.02.20
08.02.20
09.02.20
 
20/7
10.02.20
11.02.20
12.02.20
NakkelijatYMCA Tampere Koriorit20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
13.02.20
14.02.20
15.02.20
16.02.20
 
20/8
17.02.20
18.02.20
19.02.20
20.02.20
21.02.20
22.02.20
23.02.20
 
BC Sisu IINakkelijat
Tiedot
20/10
02.03.20
03.03.20
04.03.20
NakkelijatHaka-Basket20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
05.03.20
06.03.20
07.03.20
08.03.20
 
20/11
09.03.20
KoritehdasNakkelijat20:15Tampere / Pohjois-Hervannan koulu
Tiedot
10.03.20
11.03.20
12.03.20
13.03.20
14.03.20
15.03.20
 
20/12
16.03.20
17.03.20
18.03.20
NakkelijatMorbid All-Stars20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
19.03.20
20.03.20
21.03.20
22.03.20
 
20/13
23.03.20
24.03.20
25.03.20
26.03.20
27.03.20
28.03.20
29.03.20
YPaNakkelijat12:00Ylöjärvi / Urheilutalo
Tiedot
 
20/14
30.03.20
31.03.20
01.04.20
02.04.20
03.04.20
04.04.20
05.04.20
Lost BoysNakkelijat14:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
20/16
13.04.20
14.04.20
15.04.20
NakkelijatNokianvirta Warriors20:30Hämeenkyrö / Hämeenkyrön Monitoimikeskus Silta
Tiedot
16.04.20
17.04.20
18.04.20
19.04.20
 
20/17
20.04.20
21.04.20
22.04.20
23.04.20
24.04.20
25.04.20
26.04.20
Opetuslapset IINakkelijat16:30Tampere / Namikan Kisahalli
Tiedot
 
Sarjataulukko
  '19 Länsi-MIVB, Sarjataulukko 
    Koti Vieras
Nro Joukkue G W L P Ppg OPpg PCT W L PCT Ppg OPpg W L PCT Ppg OPpg
1 Nokianvirta Warriors 2 2 0 4 90,0 68,0 100% 1 0 100% 81,0 58,0 1 0 100% 99,0 78,0
2 Koritehdas 1 1 0 2 94,0 53,0 100% 0 0 - 0 0 1 0 100% 94,0 53,0
3 Lost Boys 1 1 0 2 71,0 49,0 100% 0 0 - 0 0 1 0 100% 71,0 49,0
4 Morbid All-Stars 1 1 0 2 57,0 44,0 100% 0 0 - 0 0 1 0 100% 57,0 44,0
5 Rahku 1 1 0 2 78,0 65,0 100% 1 0 100% 78,0 65,0 0 0 - 0 0
6 Nakkelijat 1 0 1 0 65,0 78,0 0% 0 0 - 0 0 0 1 0% 65,0 78,0
7 YPa 1 0 1 0 78,0 99,0 0% 0 1 0% 78,0 99,0 0 0 - 0 0
8 Vehmaisten Urheilijat 1 0 1 0 44,0 57,0 0% 0 1 0% 44,0 57,0 0 0 - 0 0
9 Opetuslapset II 2 0 2 0 53,5 76,0 0% 0 1 0% 49,0 71,0 0 1 0% 58,0 81,0
10 YMCA Tampere Koriorit 1 0 1 0 53,0 94,0 0% 0 1 0% 53,0 94,0 0 0 - 0 0
11 Haka-Basket 0 0 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 - 0 0
12 BC Sisu II 0 0 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 - 0 0
  '19 Länsi-MIVB, Sarjatilanteen kehittyminen 
Extra-tilastot
  Piste-erot 
KaikkiKotiVieras
Piste-ero puoliajallaWLWLWL
< -20 p00
< -10 p00
< -5 p00
< -2 p00
= 0 p00
> 2 p00
> 5 p00
> 10 p00
> 20 p00
  Syötetyt tiedot 
Pelaajat
  Pelaajat 
KeskiarvotEnnätykset
#PelaajaPosHGGsPpg1P2P3PFpgQ1Q2Q3Q4OTP1P2P3P
114 [card]Elomaa PekkaF1901-11,04,02,01,04,04,05,0-2,0-11421
222 [card]Hakala SakariG1-4,02,01,0-4,04,0----421-
325 [card]Kubu JanarG1-----1,0---------
410 [card]Oinonen TapioG1801-3,0--1,04,0---3,0-3--1
4,51,50,80,53,22,01,2-1,2-11421