24.03.02 VehU-Basket 91 : 86 Koriskonkarit
24.03.02 Pyrintö III 77 : 51 Rauma Basket
24.03.02 Sielun Veljet 74 : 55 YPa
24.03.02 Orkesteri 80 : 81 Morbid Basket
24.03.02 KankU 60 : 53 Ottopojat
21.03.02 ERB-BC 87 : 70 BC Sisu
17.03.02 Ottopojat 71 : 70 Sielun Veljet
17.03.02 Rauma Basket 59 : 68 KankU
17.03.02 BC Sisu 97 : 53 Pyrintö III
16.03.02 Koriskonkarit 69 : 83 ERB-BC
15.03.02 Morbid Basket 85 : 65 VehU-Basket
15.03.02 YPa 61 : 84 Orkesteri
12.03.02 YPa 72 : 70 Morbid Basket
10.03.02 Orkesteri 81 : 103 Ottopojat
10.03.02 Sielun Veljet 62 : 75 Rauma Basket
10.03.02 Pyrintö III 79 : 73 Koriskonkarit
10.03.02 KankU 66 : 51 BC Sisu
07.03.02 ERB-BC 77 : 102 VehU-Basket
03.03.02 Rauma Basket 56 : 63 Orkesteri
03.03.02 BC Sisu 98 : 61 Sielun Veljet
03.03.02 VehU-Basket 82 : 73 Pyrintö III
02.03.02 Koriskonkarit 95 : 63 KankU
01.03.02 Morbid Basket 85 : 65 ERB-BC
01.03.02 YPa 85 : 53 Ottopojat
26.02.02 BC Sisu 76 : 72 Morbid Basket
24.02.02 Orkesteri 83 : 64 BC Sisu
24.02.02 Sielun Veljet 100 : 80 Koriskonkarit
24.02.02 Pyrintö III 73 : 80 ERB-BC
24.02.02 Rauma Basket 35 : 53 YPa
24.02.02 KankU 77 : 66 VehU-Basket
24.02.02 Ottopojat 68 : 70 Morbid Basket
17.02.02 Ottopojat 69 : 49 Rauma Basket
17.02.02 VehU-Basket 95 : 76 Sielun Veljet
17.02.02 Morbid Basket 72 : 54 Pyrintö III
16.02.02 Koriskonkarit 71 : 97 Orkesteri
15.02.02 YPa 71 : 59 BC Sisu
14.02.02 ERB-BC 74 : 66 KankU
10.02.02 BC Sisu 72 : 61 Ottopojat
10.02.02 Sielun Veljet 98 : 65 ERB-BC
10.02.02 Orkesteri 82 : 64 VehU-Basket
10.02.02 KankU 51 : 64 Pyrintö III
10.02.02 Rauma Basket 60 : 67 Morbid Basket
09.02.02 Koriskonkarit 65 : 52 YPa
03.02.02 Pyrintö III 84 : 80 Sielun Veljet
03.02.02 Ottopojat 83 : 64 Koriskonkarit
03.02.02 Rauma Basket 66 : 47 BC Sisu
01.02.02 Morbid Basket 65 : 33 KankU
01.02.02 YPa 80 : 84 VehU-Basket
31.01.02 ERB-BC 84 : 106 Orkesteri
27.01.02 Orkesteri 51 : 54 Pyrintö III
27.01.02 Sielun Veljet 67 : 71 KankU
27.01.02 VehU-Basket 95 : 93 Ottopojat
26.01.02 Koriskonkarit 88 : 59 Rauma Basket
24.01.02 ERB-BC 92 : 53 YPa
20.01.02 BC Sisu 81 : 54 Koriskonkarit
20.01.02 Rauma Basket 61 : 70 VehU-Basket
20.01.02 Ottopojat 66 : 52 ERB-BC
20.01.02 KankU 73 : 60 Orkesteri
18.01.02 Morbid Basket 63 : 68 Sielun Veljet
18.01.02 YPa 77 : 60 Pyrintö III
13.01.02 VehU-Basket 100 : 78 BC Sisu
13.01.02 Pyrintö III 70 : 64 Ottopojat
13.01.02 Orkesteri 91 : 66 Sielun Veljet
13.01.02 KankU 61 : 64 YPa
12.01.02 Koriskonkarit 79 : 91 Morbid Basket
10.01.02 ERB-BC 79 : 71 Rauma Basket
06.01.02 Ottopojat 97 : 56 KankU
06.01.02 Rauma Basket 49 : 70 Pyrintö III
06.01.02 BC Sisu 90 : 61 ERB-BC
05.01.02 Koriskonkarit 78 : 72 VehU-Basket
04.01.02 Morbid Basket 80 : 89 Orkesteri
04.01.02 YPa 75 : 59 Sielun Veljet
16.12.01 Orkesteri 73 : 61 YPa
16.12.01 Sielun Veljet 52 : 73 Ottopojat
16.12.01 Pyrintö III 77 : 73 BC Sisu
16.12.01 KankU 83 : 58 Rauma Basket
16.12.01 VehU-Basket 67 : 62 Morbid Basket
13.12.01 ERB-BC 95 : 60 Koriskonkarit
09.12.01 Ottopojat 54 : 69 Orkesteri
09.12.01 VehU-Basket 90 : 84 ERB-BC
09.12.01 BC Sisu 55 : 64 KankU
09.12.01 Rauma Basket 20 : 0 Sielun Veljet
08.12.01 Koriskonkarit 66 : 57 Pyrintö III
07.12.01 Morbid Basket 85 : 87 YPa
02.12.01 Ottopojat 83 : 63 YPa
02.12.01 Orkesteri 67 : 62 Rauma Basket
02.12.01 Pyrintö III 78 : 68 VehU-Basket
02.12.01 Sielun Veljet 85 : 75 BC Sisu
02.12.01 KankU 63 : 57 Koriskonkarit
29.11.01 ERB-BC 69 : 63 Morbid Basket
25.11.01 BC Sisu 51 : 52 Orkesteri
25.11.01 VehU-Basket 103 : 55 KankU
24.11.01 Koriskonkarit 75 : 107 Sielun Veljet
23.11.01 Morbid Basket 73 : 83 Ottopojat
23.11.01 YPa 81 : 65 Rauma Basket
22.11.01 ERB-BC 70 : 75 Pyrintö III
18.11.01 Orkesteri 69 : 53 Koriskonkarit
18.11.01 Sielun Veljet 74 : 107 VehU-Basket
18.11.01 BC Sisu 53 : 73 YPa
18.11.01 Rauma Basket 20 : 0 Ottopojat
18.11.01 Pyrintö III 97 : 78 Morbid Basket
18.11.01 KankU 50 : 68 ERB-BC
11.11.01 Ottopojat 69 : 61 BC Sisu
11.11.01 Pyrintö III 66 : 34 KankU
11.11.01 VehU-Basket 75 : 62 Orkesteri
09.11.01 Morbid Basket 87 : 78 Rauma Basket
09.11.01 YPa 77 : 41 Koriskonkarit
08.11.01 ERB-BC 92 : 75 Sielun Veljet
04.11.01 Orkesteri 102 : 72 ERB-BC
04.11.01 Sielun Veljet 48 : 86 Pyrintö III
04.11.01 VehU-Basket 51 : 64 YPa
04.11.01 BC Sisu 68 : 75 Rauma Basket
04.11.01 KankU 64 : 76 Morbid Basket
03.11.01 Koriskonkarit 55 : 73 Ottopojat
28.10.01 Rauma Basket 71 : 41 Koriskonkarit
28.10.01 Ottopojat 69 : 75 VehU-Basket
28.10.01 Pyrintö III 59 : 88 Orkesteri
28.10.01 KankU 77 : 50 Sielun Veljet
26.10.01 Morbid Basket 63 : 47 BC Sisu
26.10.01 YPa 95 : 62 ERB-BC
21.10.01 Orkesteri 82 : 63 KankU
21.10.01 VehU-Basket 55 : 75 Rauma Basket
21.10.01 Pyrintö III 57 : 59 YPa
21.10.01 Sielun Veljet 68 : 75 Morbid Basket
20.10.01 Koriskonkarit 61 : 49 BC Sisu
18.10.01 ERB-BC 76 : 66 Ottopojat
14.10.01 Sielun Veljet 80 : 82 Orkesteri
14.10.01 Rauma Basket 59 : 51 ERB-BC
14.10.01 Ottopojat 62 : 52 Pyrintö III
14.10.01 BC Sisu 67 : 49 VehU-Basket
12.10.01 Morbid Basket 73 : 76 Koriskonkarit
12.10.01 YPa 59 : 52 KankU

Sarjataulukko

# Joukkue G W W% PPGdiff P
1 Orkesteri 22 17 77 +10.3 34
2 YPa 22 15 68 +4.5 30
3 VehU-Basket 22 14 63 +4.1 28
4 Pyrintö III 22 13 59 +1.9 26
5 Ottopojat 22 12 54 +4.2 24
6 Morbid Basket 22 12 54 +4.1 24
7 ERB-BC 22 11 50 -2.1 22
8 KankU 22 10 45 -6.3 20
9 Rauma Basket 22 8 36 -3.3 16
10 BC Sisu 22 7 31 -1.0 14
11 Koriskonkarit 22 7 31 -9.0 14
12 Sielun Veljet 22 6 27 -7.5 12

Tilastojohtajat / Pelaajat Vain rekisteröidyt käyttäjät listattu ( 25 / 130 ).

Sarjataulukko

# Joukkue G W W% +/- PPG OPPG PPGdiff P
1 Orkesteri 22 17 77.3 +226 77.9 67.6 +10.3 34
2 YPa 22 15 68.2 +99 69.0 64.5 +4.5 30
3 VehU-Basket 22 14 63.6 +90 78.5 74.4 +4.1 28
4 Pyrintö III 22 13 59.1 +42 68.9 67.0 +1.9 26
5 Ottopojat 22 12 54.5 +93 68.8 64.5 +4.2 24
6 Morbid Basket 22 12 54.5 +91 74.4 70.2 +4.1 24
7 ERB-BC 22 11 50.0 -46 74.5 76.5 -2.1 22
8 KankU 22 10 45.5 -139 61.4 67.7 -6.3 20
9 Rauma Basket 22 8 36.4 -72 57.9 61.2 -3.3 16
10 BC Sisu 22 7 31.8 -21 67.4 68.3 -1.0 14
11 Koriskonkarit 22 7 31.8 -198 67.6 76.6 -9.0 14
12 Sielun Veljet 22 6 27.3 -165 69.1 76.6 -7.5 12
#
Sijoitus
Rank
G
Pelatut ottelut
Played games
W
Voitot
Wins
W%
Voittoprosentti
Winning percentage
Formula: W / G
W50
Voitot yli 50%
Wins over 50%
Formula: (W - L) / 2
GB
Otteluita perässä
Games behind
Formula: ((W_first - W) + (L - L_first)) / 2, where W_first and L_first are for the first ranked team in the league
For
Tehtyjä pisteitä
Points for
Agt
Päästettyjä pisteitä
Points against
+/-
Piste-ero
Point differential
Formula: For - Agt
PPG
Pisteitä ottelua kohden
Points per game
OPPG
Vastustajan pisteet ottelua kohden
Opponent points per game
PPGdiff
Erotus pisteissä ottelua kohden
Points per game differential
Formula: PPG - OPPG
P
Sarjapisteet
League stage points

Tulokset

12 / 2002
18.03.2002 - 24.03.2002
11 / 2002
11.03.2002 - 17.03.2002
10 / 2002
04.03.2002 - 10.03.2002
09 / 2002
25.02.2002 - 03.03.2002
08 / 2002
18.02.2002 - 24.02.2002
07 / 2002
11.02.2002 - 17.02.2002
06 / 2002
04.02.2002 - 10.02.2002
05 / 2002
28.01.2002 - 03.02.2002
04 / 2002
21.01.2002 - 27.01.2002
03 / 2002
14.01.2002 - 20.01.2002
02 / 2002
07.01.2002 - 13.01.2002
01 / 2002
31.12.2001 - 06.01.2002
50 / 2001
10.12.2001 - 16.12.2001
49 / 2001
03.12.2001 - 09.12.2001
48 / 2001
26.11.2001 - 02.12.2001
47 / 2001
19.11.2001 - 25.11.2001
46 / 2001
12.11.2001 - 18.11.2001
45 / 2001
05.11.2001 - 11.11.2001
44 / 2001
29.10.2001 - 04.11.2001
43 / 2001
22.10.2001 - 28.10.2001
42 / 2001
15.10.2001 - 21.10.2001
41 / 2001
08.10.2001 - 14.10.2001