Sarja
2014-2015, III Divisioona

Päivä
29.10.2014 20:15
Sali
Hervannan Ammattikoulu, Tampere
Tuomarit
Aho Jyrki, Kivinen Antti
Pisteet
  Pisteet 
Morbid BasketRahku
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
51Hukkanen Ollimatti[card]F[x]1642-12
21Järvinen Hannu[card]C[x]-22-59
44Pekkala Pasi[card]F[ ]22--68
30Setälä Eero[card]G[ ]----33
40Setälä Matias[card]G[ ]------
4Syväoja Jussi[card]G[x]1336-12
23Tamminen Olli[card]G,F[x]3647320
5Toivonen Juha[card]G,F[ ]3-2--2
7Valkonen Sami[card]G[x]1615113
#PelaajaPosSPfQ1Q2Q3Q4P
33Ikonen Onni[card][ ]2-----
32Jussila Tero[card][ ]5-3-36
13Kaunisto Jaakko[x]2-----
23Klemetti Janne[x]2242-8
10Merilahti JuhoG[ ]-3---3
4Mettänen Olli[card]G[x]1222612
6Penttilä Erkko[card]F[x]23---3
5Rintala Jussi[card]F[x]26231324
14Vienola Timo[card]G[ ]-3-2-5
Pisteprofiili
  Pisteprofiili 
Morbid BasketRahku
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
23Tamminen Olli[card]G,F2025%262
7Valkonen Sami[card]G1316%322
51Hukkanen Ollimatti[card]F1215%-6-
4Syväoja Jussi[card]G1215%331
21Järvinen Hannu[card]C911%14-
44Pekkala Pasi[card]F810%121
30Setälä Eero[card]G34%--1
5Toivonen Juha[card]G,F23%2--
40Setälä Matias[card]G--%---
#PelaajaPosPPpS1P2P3P
5Rintala Jussi[card]F2439%145
4Mettänen Olli[card]G1220%222
23Klemetti Janne813%-4-
32Jussila Tero[card]610%111
14Vienola Timo[card]G58%-11
10Merilahti JuhoG35%11-
6Penttilä Erkko[card]F35%--1
33Ikonen Onni[card]--%---
13Kaunisto Jaakko--%---
Pistetilastot
  Tilastot 
1P2P3P
JoukkueM/A1P%PpSMPPpSMPPpS
Morbid Basket12/1963 %15 %234658 %72127 %
Rahku5/1050 %8 %132643 %103049 %
Prosenttiosuus tehdyistä pisteistä
Prosenttiosuus tehdyistä koreista
Aloittajat vs VaihtopelaajatMääräPisteetPpSPpgFpgPituus
Morbid Basket
Aloittajat56684 %131190 cm
Vaihtopelaajat41316 %3.21.2184 cm
Rahku
Aloittajat54777 %92188 cm
Vaihtopelaajat41423 %3.51.8
Ennätykset
  Ennätykset ottelussa 
Morbid BasketRahku
Pisteet20 pTamminen Olli [card]
24 pRintala Jussi [card]
Vapaaheitot3Syväoja Jussi [card]
Valkonen Sami [card]
2Mettänen Olli [card]
2 pisteen korit6Hukkanen Ollimatti [card]
Tamminen Olli [card]
4Klemetti Janne
Rintala Jussi [card]
3 pisteen korit2Tamminen Olli [card]
Valkonen Sami [card]
5Rintala Jussi [card]
Henkilökohtaiset virheet3Tamminen Olli [card]
Toivonen Juha [card]
5Jussila Tero [card]
  Pelissä rikotut joukkuekohtaiset ennätykset 
Morbid BasketRahku
Kausi (2014-2015)
  • Ennätyksen sivuaminen tehdyissä 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 10 x 3P

  Pelissä rikotut seurakohtaiset ennätykset 
Morbid BasketRaholan Pyrkivä
Kausi (2014-2015)
  • Ennätyksen sivuaminen tehdyissä 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 10 x 3P

  Pelissä rikotut pelaajakohtaiset ennätykset 
Morbid BasketRahku
Hukkanen Ollimatti [card]
Kausi, 2014-2015, GP:10
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 2 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 3 x 2P (Erä:1)

Pekkala Pasi [card]
Kausi, 2014-2015, GP:18
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 1 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 6P (Erä:4)
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 1P (Erä:4)

Syväoja Jussi [card]
Kausi, 2014-2015, GP:19
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitossa
    Ennätys: 3 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:3)

Tamminen Olli [card]
Kaikki, GP:48
  • Piste-ennätyksen sivuaminen
    Ennätys: 20 P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:2)
Kausi, 2014-2015, GP:17
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 2 x 3P

Toivonen Juha [card]
Kausi, 2014-2015, GP:10
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa
    uusi ennätys: 2 x 1P, vanha ennätys: 1 x 1P
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa erää kohden
    uusi ennätys: 2 x 1P (Erä:2), vanha ennätys: 1 x 1P
Joukkue, Morbid Basket, GP:31
  • Piste-ennätyksen sivuaminen vapaaheitoissa erää kohden
    Ennätys: 2 x 1P (Erä:2)

Merilahti Juho
Kausi, 2014-2015, GP:7
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa
    uusi ennätys: 1 x 1P, vanha ennätys: 0 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 3P (Erä:1)
  • Piste-ennätys vapaaheitoissa erää kohden
    uusi ennätys: 1 x 1P (Erä:1), vanha ennätys: 0 x 1P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 2 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 2P (Erä:1)

Penttilä Erkko [card]
Kausi, 2014-2015, GP:20
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 3P (Erä:1)

Rintala Jussi [card]
Kaikki, GP:76
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 5 x 3P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen eräpisteissä
    Ennätys: 13P (Erä:4)
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 3 x 3P (Erä:4)
Kausi, 2014-2015, GP:19
  • Piste-ennätys eräpisteissä
    uusi ennätys: 13P (Erä:4), vanha ennätys: 10P
  • Piste-ennätys 3 pisteen koreissa erää kohden
    uusi ennätys: 3 x 3P (Erä:4), vanha ennätys: 2 x 3P

Vienola Timo [card]
Kausi, 2014-2015, GP:18
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa
    Ennätys: 1 x 3P
  • Piste-ennätyksen sivuaminen 3 pisteen koreissa erää kohden
    Ennätys: 1 x 3P (Erä:1)

Mukana vain ennätyskohdat joihin saatavilla vähintään 4 ottelun verran dataa.

Pistetilanne
  Pistetilanteen kehitys 
Morbid BasketRahku
  Korierittely 
Otteluhistoria
   
ListaPistetilastotKalenteri
Järjestely: NormaaliErotusJoukkue AJoukkue B
DVkoJoukkueFH1H21P2P3P
III12/15AMorbid Basket8038427239Tiedot
BRahku4618281177
III3/15ARahku76403614198Tiedot
BMorbid Basket8137448267
III44/14AMorbid Basket79413812237Tiedot
BRahku61303151310
III13/14ARahku72343812216Tiedot
BMorbid Basket5616409165
III48/13AMorbid Basket7338359236Tiedot
BRahku6930398207
III11/13ARahku72333910254Tiedot
BMorbid Basket4824245145
III3/13AMorbid Basket6130268195Tiedot
BRahku67292711196
III13/12AMorbid Basket75354015216Tiedot
BRahku7240327283
III4/12ARahku63323114231Tiedot
BMorbid Basket5835235167
III46/11AMorbid Basket82433919245Tiedot
BRahku76393714226
III13/11AMorbid Basket7137348273Tiedot
BRahku5220329117
III2/11ARahku86414582112Tiedot
BMorbid Basket7235375209
III44/10AMorbid Basket5333204175Tiedot
BRahku68383014214
III6/10AMorbid Basket64362815203Tiedot
BRahku763739101810
III48/09ARahku7042289179Tiedot
BMorbid Basket6939309216
III40/09AMorbid Basket72393316196Tiedot
BRahku884642122012
Ha38/06ARahku7433416312Tiedot
BMorbid Basket57273010165
III5/06AMorbid Basket9049416308Tiedot
BRahku73373610217
III43/05ARahku8041399285Tiedot
BMorbid Basket4828204164
Ha40/05ARahku6326377196Tiedot
BMorbid Basket59352418135
III3/05AMorbid Basket74353920214Tiedot
BRahku9151405346
III42/04ARahku75393611264Tiedot
BMorbid Basket65293617184
V8/00ARahola Juniors622933Tiedot
BPuhdas Tahto532924
V46/99APuhdas Tahto652837Tiedot
BRahola Juniors714031
V2/99AMorbid Basket693732Tiedot
BRahola Juniors754629
V42/98ARahola Juniors512526Tiedot
BMorbid Basket462125